Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerültetek már ilyen izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már ilyen izgalmas helyzetbe?

Figyelt kérdés

Hogy szólítsak meg ismét egy hölgyet, aki egy gyógyszertárban dolgozik, úgy, hogy ne tűnjön, mint ha én is egy páciens lennék?


Beszéltem már vele 2x-er is. Kellemes volt. A téma adott volt, mert meg voltam fázva. Sajnos, most már meggyógyultam.


Nagyon segítőkész volt, jól állt hozzám. Kedves volt.

Ezután virágot küldtem neki, nem én adtam át. Most mennék ismét hozzá, csak nem tudom, hogy mit tegyek, mit mondjak megint.

Szeretnék még vele beszélni, megismerni jobban, esetleg meghívni egy kávéra, teára.

Csak a gyógyszertár olyan hivatalos környezet...

Elvégre Ő ott dolgozik.


Meg kell még említenem, hogy ezelőtt már többször elmentem a gyógyszertár előtt és a szemünk összeakadt.

Meg is lepett ez! Én is néztem őt, Ő is nézett engem. Mikor elmentem más irányba, akkor Ő is a szemével követett.

Ez többször is megtörtént.

Vártam az alkalmat, hogy odamehessek hozzá. Hát adódott, mert megbetegedtem.


Szeretnék még vele beszélni, találkozni, csak ott a gyógyszertárban a hely, a környezet olyan hivatalos.

Úgy érzem, hogy Ő se tud felszabadultan beszélni ott.



Most mit tegyek, nem lehetek ismét beteg? Mit mondjak, mit tegyek, hogy Ő se jöjjön zavarba, se előttem, se más előtt?


Érthető, hogy mi a dilemám? Mit tegyek akkor?



2015. ápr. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Hivatalos környezet? :D

Mintha valami elit munkahely lenne. Szerintem csak egyszerűen menj be, és vegyél tőle hashajtót meg altatót. Tuti kombó! :D

2015. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
"Szia, van egy érdekes betegségem amit csak a telefonszámod gyógyíthat meg."
2015. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
XD.Mèg nem.
2015. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor mit is kérdezzek tőle?


Nem elit munkahely az, csak mivel Ő ott dolgozik, ezért nem biztos, hogy el kezd velem "bratyizni".


A telefonszámos mondanivalót - szerintem - egy kicsit még korainak tartom.

2015. ápr. 15. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hozzam mindenfele jelezgetes, szemezes nelkul jott oda egy fiu, aki azota az elettarsam. ( azelott sok pasival probaltam ismerkedni, elegem van a benazasokbol, pedig dekorativ vagYok.) Tetszett, hogy nem kellett semmit jelezgetnem. Tancoltunk es elkerte az emailem es telom. Azota jarunk. Ja es pedig akkor meg csak nem is jott be kulsore. Egyszeruen jol ereztem vele magam. Aztan vettem neki egy rakas ruhat, etrendet vaLtott es lefogyott. Ezt nem is en mondtam neki. Hej, ebredj! Az ilyen pasike a no! Ha nem hivod el egy talalkozora es kered el a telszamat, akkor mas teszi meg es Te lecsuszol! Gyerunk , holnap azOnnal ugorj be hozza!
2015. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz mást csinálni, csak a gyógyszertárban elhívni valahova, hisz nyilván nem fogsz ott ücsörögni és lesni, hogy mikor ér véget a munkaideje. Ha neki is bejössz Te, akkor hidd el, édes mindegy, hogy hol hívod el, úgyis beleegyezik boldogan. Ha meg nem tetszel neki, vagy már foglalt, akkor bárhol kérdezed, úgyis nemet mond.

Szóval menj be és hajrá! Egy próbát mindenképp megér.

2015. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és akkor mondjuk ha már ott vagy a pultnál, akkor csak annyit mondj neki, hogy most nem szeretnél semmit venni, csak nagyon szimpinek tartod, stb., ezért arra gondoltál, hogy esetleg - ha neki is lenne kedve - beülhetnétek valamikor valahova, és akkor a gyógyszertáron kívül is beszélgethetnétek.

#6 voltam

2015. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!