Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt jóvá tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt jóvá tudnám tenni? Adna második esélyt? Nagyon elrontottam mindent amit csak lehetett!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67038..

Ez történt!

És ennek már majdnem 1 hónapja.

Nem látom ezt a lányt olyan sokszor.

Észrevettem hogy már rám se néz.

Ma véletlenül elsétáltam mellette,de nem vettem észre őt mivel a zsebembe matattam és lefelé néztem.

A haverom mondta hogy az a lány rámnézett egy pillanatra és egyszerre másfelé.

Mikor én nézem őt mikor pl megyek el mellette akkor kb. olyan mintha levegő lennék.

Ma mondta egy osztálytársam akivel jóba van hogy "már nem érdeklem"

Majdnem 1 hónap után nem is csodálkoztam,de azon igen hogy érdekeltem őt.

De én nagyon szeretnék vele lenni mindennél jobban,csak vele.

De az a baj hogy mikor meglátom őt akkor egyszerre hevesebben ver a szívem és elvesztem minden önbizalmam.

Ő egy gyönyörű lány akit naponta rajonganak körbe a fiúk,én meg csak átlagosnak tartom magam...talán még annak se.

Ezért se megy őt leszólítanom :(

De mostmár hogy ezt 100%-osan tudom már mindenképp oda kell hozzá mennem tisztázni a dolgokat.

Szerintetek jöhetek ki jól a dologból még?

Mindenképp el szeretnék neki mondani mindent hogy miért nem mertem odamenni hozzá stb. sok dolog kozrejatszik ebben.

És abban reménykedek de nagyon hogy adna e második esélyt.(mivel már tudom hogy tetszek neki így már sokkal jobban menne vele minden,nem csalódna bennem)

A közös chatelésünkből megtudtam hogy nagyon hasonló a gondolkodásunk,érdeklődésünk.

Nem akarom pont azt a lányt elveszíteni aki életem során a legjobban magával ragadott.

Hogy mutathatnám meg neki hogy igenis nagyon fontos nekem?


*és igen tudom hogy egy besz@ri p*cs vagyok,nem kell oltogatni.



2015. ápr. 16. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Most azt mondta az osztálytársadnak, hogy már nem érdekled? Mert akkor az azt jelenti, hogy leszar téged!

Ui.: Egy beszari p*cs vagy!

2015. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi értelmeztem! Hívd el iskolán kívül valahová fagyizni vagy valami :D Iskolába nem egyszerű csajozni, ez a tapasztalatom.
2015. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jóisten! Ilyet kihagyni higy egy lany elhiv magához. Tudod milyen ritka manapság az ilyen lany? Elbaxtad azonnal menny el hozza oszt veszeld meg vell a dolgoz xd
2015. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Küld el neki azokat a kérdéseket amit róla tettél fel!:)

mond el neki hogy sajnálod és hogy mindent jóvá akarsz tenni!:)

hajrá:D

2015. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!