Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak olyan helyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak olyan helyek Budapesten ahol rendes és nyitott magyar lányokkal ismerkedhetnének külföldi fiúk?

Figyelt kérdés

Párom külföldi egyetemista. Az osztálytársai, barátai, szinte mind szingli. Állandóan rágják a fülem hogy hozzam őket össze magyar lányokkal, ők mindig csak lehúzós p**kkal találkoztak eddig a szórakozóhelyeken. Nem vagyok annyira ismert Pesten, a barátnőim pedig már foglaltak. Vannak ilyen klubbok ahol normális csajok vannak? Gondoltam pl egyetemi rendezvényekre, de nem tudom hogy azok mennyire zártkörűek..

Szívesen segítenék nekik mert amúgy rendes fickók és végre nem a mi lakásunkon unatkoznának :)


2015. ápr. 19. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Párod?osztrák-német vagy miféle?Egyébként sztem,szimpla szórakozóhelyeken össze lehet szedni akárkit! :)
2015. ápr. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magdolna utca. :D
2015. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!