Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ne keresd, majd csak rádtalalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keresd, majd csak rádtalalál a szerelem szlogen valóság, csupa esélyes dolog, vagy csak ámítás és a másik megnyugtatásáa szolgáló közhely?

Figyelt kérdés
28 vagyok, soha egy csaj rám sem nézett, soha nem vallottak szerelmet, soha nem akartak velem diszkóban sem táncolni, soha nem smároltam, pedig próbálkoztam, mindent megtettem. Mégis simán 50 felett vagyok visszautasítások terén. Rádtalál a szerelem? Ne keresse az ember?
2013. febr. 3. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kamu duma
2013. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezzel szokták nyugtatni azokat akikre rá sem néznek a nők...

Ha nem keresed, rád sem talál...

2013. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
van olyan,amikor valaki tényleg erőlteti.amúgy szerintem is maszlag
2013. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Aki keres, az talál... :)

De erőltetni s görcsösen keresni tényleg felesleges.

2013. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, rám tényleg mindig akkor talált rám a szerelem, amikor még véletlenül sem gondoltam volna :)

Bár az is igaz, hogy kapcsolat nem lett egyikből sem :D


Viszont te férfi vagy, azt azért ne várd, hogy a nők menjenek oda hozzád szerelmet vallani, neked kéne inkább kezdeményezni.

2013. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

aki keres, az talál? hát beszarok ezen


te se gondolod komolyan, ha mosolyogsz utána

2013. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést bárki írhatta volna. Nők és férfiak terén is van ilyen. Nem talál Rád. Ez az élet. Nem egyszerű, nem mondom lehetetlen. Én még nem találkoztam vele. N
2013. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát görcsösen ez relatív. De ha valaki 30 felé közelít és a környezetében élők 80% stabil párkapcsolatban van, vagy eljegyzésre, lakodalomra készül, akkor ne legyen az ember görcsös? Csak nem szeretem mikor állandóan ezzel jön majdnem minden ember vigyorogva (akinek már van csaja, párja, vagy netán családja, gyereke), hogy ne keresd, majd csak rádtalál a szerelem.
2013. febr. 3. 23:29
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint ha valaki azt mondná neked, ne menj sehová, majd telefonálnak neked, hogy gyere hozzánk dolgozni (holott fel sem adtál álláshirdetésre önéletrajzot). Ha nem zseni az ember, vagy nem néz ki jól ha szerelmet nézzük, akkor nem fog rátalálni sem a munka, sem a szerelem. Szerintem. Mégis mindig benyomják ezt itt meg máshol is, hogy majdcsak...
2013. febr. 3. 23:37
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
28 évesen egy smárolás sem, kapd már össze magadat ember.
2013. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!