Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnál milyen jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnál milyen jelek vannak arra, hogy bepróbálkozik egy másik csajnál, tehát nem csak barátként tekint rá?

Figyelt kérdés
Bi, leszbi csajok, mikor van az amikor ránéztek egy másik csajra és kölcsönös a szimpátia, egyes esetekben mintha megjelenne a szikra mindkettőtök szemeiben pár másodpercre, ez a vonzódás jele?

2014. márc. 30. 17:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyire van eltérés egy leszbi és egy bi csaj tekintetében,hogy milyen a nemi hovatartozása?
2014. márc. 30. 17:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Szokták mondani hogy ezt lehet látni a szemből, hogy úgy néz rád... Nekem is volt már ilyesmi, hogy éreztem azt a vibrálást, de félek hogy csak belemagyarázom. :D
2014. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én "úgy" szoktam rájuk nézni. xd Meg,ha annyira nem ismerem, csak randizgatunk, akkor elvörösödöm, ha a szemébe nézek és elkezdek mosolyogni, plusz egy csomó hülyeséget hordok össze zavaromban. :D

Próbálok minél közelebb kerülni hozzá, mind érzelmileg, mind testileg ( pl.: megérintem a kezét "véletlenül" ).



"Mennyire van eltérés egy leszbi és egy bi csaj tekintetében,hogy milyen a nemi hovatartozása?"


Itt pontosan mire célzol, mert nem nagyon tudom értelmezni.

A leszbikusok csak a lányokkal tudják elképzelni a jövőjüket, csak az azonos neműek érdeklik.

A biszexuálisok vágyát viszont már mindkét nem felkelti, azaz mindkét nemmel eltudják képzelni az életet és a szexualitást. Bár vannak olyanok, akik az azonos neműekkel szeretik a szexet, ám velük nem tudják elképzelni a közös jövőt, hisz az "más".


Ez személyes véleményem és tapasztalataim alapján íródott, így kérlek ne köss belém. ;)

18/L/L

2014. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Arra lennék kíváncsi,hogy az hogy fedezhető fel,hogy egy csaj mennyire vonzódik a lányokhoz, tehát nagyon v. inkább a fiúk érdeklik. A szemén ezt is lehet látni? :)

2014. márc. 31. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár ez csak az én tapasztalatom, de nem, az nem látszódik :D Van az az egy pillantás, amikor lány "úgy" néz lányra, ami azt jelenti, hogy érdeklődik a csajok iránt, de ilyenkor senki szemében nem csillog egy százalék szám, hogy milyen arányban :D

Ezt max hosszabb távon lehet megfigyelni szemen (lehetnek percek, de akár napok is), amikor látod, hogy mind2 nem szebb alanyain ugyan olyan "csillogásal" tud elbambulni :)

2014. ápr. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!