Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a pszichiátere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a pszichiáteremnek hogy bele vagyok zugva? Vagy hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
2 eve szeretem már vagy meg több nagyon szenvedek
2010. febr. 21. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

beszélgess el vele erről úgyis köti a titktartás.

majd ad tanácsot

2010. febr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
sehogy,várd meg amíg kitalálja
2010. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de félek nagyon elmondani hogy reagál.és szerintem nem veszi eszre mert 2 ev alatt már eszre kellett volna vennie nem?
2010. febr. 21. 18:38
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem tudja..:D a pszichiáterek sztem simán rájönnek, hiszen agykurkászok.bár nem tom, de mivel ez a szakmája sztem levágta..és nem reagált, akkor hagyd, nem jösz be neki szetem.
2010. febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem megszakítaná veled a kapcsolatot.

Nem azért mert berágna hanem a szakmai etika miatt.

2010. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sehogy, és hagyd ott.

Stockholm-szindróma. Jobban ismeri, mint te.

2010. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Stockholm szindróma másról szól. :)
2010. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló helyzetben voltam. Azt mondtam neki, hogy "úgy érzem a terápia szempontjából fontos hogy elmondjam: mostanában sokat gondolok önre, mintha beleszerettem volna." Nagyon jól fogadta, és onnantól tudtunk ezzel a kérdéssel dolgozni. És tényleg fontos lépés volt a terápiában.
2010. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez természetes, de nem szerelem, mindössze férfi és megért....ez ritka...:)
2010. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Keres egy másik pszihologust aki fiatal,de viszont szerintem neked nem kell csak streszoldot ír fel utána meg nem tudsz gyereket szülni.Meny el szorakozni ismerkedni minden embernek van egy hasonmása,idővel beleszeretsz valaki másba.Nem egy férfi létezik a világon,nő.
2010. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!