Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy szeretem, tetszik nekem, s vele akarok lenni?

Figyelt kérdés

Szóval. Nálam fog aludni egy haverom. Rólam tudni kell, hogy én szintén fiú vagyok, és biszexuális. ~! Kérlek téged, hogy ne ez legyen a válaszod terén a mérvadó!! :/ !~

Tehát a lényeg, hogy iszonyatosan tetszik. Róla tudni kell, hogy mások előtt, mint én is, heteronak mutatja magát, de SZERINTEM nem az. olyanok a beszélgetéseink (sajnos csak messengeren) hogy néha már én is meglepődöm :3 .. De tudnom kell, hogy lehetek-e vele, vagy nem... Hogy ez lehet-e több, mint barátság.. Nem tudom pontosan mit érzek iránta.. (egy kis ismertető): Hiányzik mikor nem látom, vagy mikor egy kis idő eltelik, hogy nem beszélgettünk.. Hiányzik a mosolya, a tekintete, ami olyan megbabonázó, és zavarba hozó, hogy az valami elképesztő :3... Mindig az van bennem hogy én ott helyben megcsókolom. :333 olyan szintű vonzalmat érzek iránta amit idáig csak egy fiú iránt, nők részéről rengetegszer volt ilyen :D ... de fiúból csak ez a második. Nagyon szeretném, hogy amikor itt lesz, elmondhassam neki, hogy hogyan érzek iránta, és ha úgy alakul csak egyszer is, de megcsókolhassam... Kérlek.. Mondd meg nekem, HOGYAN mondjam ezt el neki? mit csináljak? mivel készüljek elő? bármilyen részlet, ami fontos lehet, miként legyen? (zene, film, kaja, világítás, környezet, vagy bármi) Mindig olyan nagy a szám, és megmondom mindenkinek amit gondolok, de amikor őt meglátom, inakba száll a bátorságom, és csak nyögve nyelősen beszélgetek mindenről... utána meg csak el vagyok varázsolva egy napon át :33 amikor is jön a következő alkalom, nap, mikor újra látom, szóval egy ördögi, ugyanakkor mámorító körforgás az egész :3 Mesélj nekem, neked mi ötleted van erre? :3



2015. ápr. 28. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mesélj hogy a pasid milyen? mert így nem tudok tanácsot adni
2015. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előbb bizonyosodj meg róla, hogy ő is biszex vagy meleg. Utána beszélj neki az érzéseidről. Óvatosan közeledj felé. Simogasd meg vagy ilyesmi. Ha nem háborodik fel ettől, akkor lehet esélyed.
2015. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem a pasim, de tényleg oda meg vissza vagyok érte. Hát nagyon aranyos :) folyton mondja hogy szeret, hülyéskedésből, persze nem tudom mi a jó benne, de mindegy :D én csak jól érzem magam tőle, bár jobb lenne ha tudnám, komolyan gondolja-e.. :3 Alapból rengeteget hülyéskedik, de érzem rajta, hogy azért gondoskodó, és kedves. mindig oda jön hozzám, hogy megkérdezze, mi újság, és egy egy mondatban meg is beszéljük :D de facebookon őszintébb. lehet hogy azért, mert ott nincs annyi ember, vagy mert ott nincsen zavarban? nem tudom... a cuccait erősen zárja mindenkitől, ha a telefonján kód van akkor még úgy sem adja oda senkinek sem... szóval ilyen téren zárkózott. a többi témában nem :P foggalmam sincs hogy mit mondjak, csak ott vagyok, és nem is gondolkozom a közelében. mondom. Elképesztő milyen tudok lenni...
2015. ápr. 28. 19:05
 4/13 anonim ***** válasza:

A fiúkra nem jellemző az az érzelgős legjobb-bari kapcsolattartás, mint lányokra. A jó fiú barátok inkább hátbacsapják egymást, úgy becézik egymást, h "de f@asz vagy", stb. Lehet jól érzed, hogy ő nem hetero.

Ha filmet néztek, és kicsit közelebb érsz hozzá, neadjisten nagyon óvatosan, megfontoltan nekidőlsz, és ezt nem fura nézéssel vagy távolodással viszonozza, az jó jel. Esetleg készíthetsz két féle nasit (neki egy tál sós csipszet, neked egy tál paprikásat), és megkínáljátok egymást, vagy beadod a szájába, mittomén. Ha ugyanúgy érez, mint Te, akkor meg fogod érezni a viselkedéséből. Lassan harapja le, a szemedbe néz közben, ő is etetni akar... ilyesmi.


de mindent nagyon óvatosan csinálj. figyelj a reakcióira.

2015. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bizonyosodj meg róla, hogy ő mit gondol a melegekről/biszexuálisokról.

Ha kiderül, hogy őt is érdekel akkor nyíltan mondd el neki úgy ahogy/itt leírtad. Aztán majd meséljél :)

19/bi/L

2015. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Uuuu Rendben. :33 Köszönöm a válaszokat. :) Sokat segítettek az elkövetkezendő helyzet elképzeléséhez, de bárki írjon még nyugodtan, mert nagy figyelemmel, és szeretettel olvasom mindenki gondolatait :) A korotokat, nemeteket, és a nemi identitásotokat írjátok oda légyszíves, ha szabad kérni. :3 :)

Egyébként én: 15/bi/F csak hogy mindenki minden részlettel tisztában legyen :)

2015. ápr. 28. 20:22
 7/13 anonim ***** válasza:
4-es: 30N hetero
2015. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hát ez nagyon cuki :D Áh az a fiatalkori szerelem :3 ^^
2015. ápr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2015. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak lehetségesen jövő héten fog nálam aludni. Azért kértem a tanácsokat így elöljáróban, hogy végig tudjam gondolni, el tudjam képzelni, és fel tudjam magamat készíteni erre. Ilyet még sohasem csináltam, és bizonytalan voltam. Amint történik bármi, szólok nektek, ne aggódjatok:) csak írjon még mindenki nyugodtan, ha akar. :))
2015. ápr. 29. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!