Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel rontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel rontottam el, vagy mi volt ez?

Figyelt kérdés

Egy hete megismerkedtem egy lánnyal. Úgy tűnt örömmel mondott igent, amikor megkérdeztem, volna e kedve találkozni valamikor, és megadta a számát.Azt beszéltük, majd hívom. Két nappal később hívtam délután, nem vette fel.

Aztán este is még egyszer, nem vette fel. Aztán másnap nem hívtam, csak egy sms-t küldtem neki este, hogy gondolom dolgozoltál jó pihenést. Tudtam, hogy aznap dolgozik, és hogy mikor végez, meg hogy nem lehet nála a telefon meló közben. Szóval csak egy jókívánság sms-t küldtem, nem erőltettem a találkozást. Aztán másnap este küldött egy sms-t,hogy bocs, elfoglalt voltam, de a héten délutánonként ráér majd, és találkozhatnánk.

Én akkorra pont megfáztam, és jól berúgtam. Egyrészt a nátha miatt, meg azt hittem, bukó a dolog. Felébredtem az sms-ére, de trotty részegen nem akartam visszahívni.

Másnap hívtam, megint nem vette fel, aztán küldtem egy sms-t hogy megfáztam, de remélem pár nap múlva jobban leszek, és találkozhatunk. Aztán másnap is hívtam, nem vette fel, azután se, aztán már nem is hívtam két napja.

gondolom nincs értelme.

Szerintetek mi volt a hiba a gépezetben?

Én vasztam el valamit? Arra gondoltam, lehet még aznap este kellett volna visszahívnom, amikor küldte az sms-t.

Ezen kattogok azóta, hogy lehet azt hitte amiért nem hívtam vissza aznap este, hogy nem veszem komolyan?

Vagy ez hülyeség?


2015. ápr. 30. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos igen. Dehát van ez így mind hibázunk.
2015. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hibázott senki, ezvan.
2015. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne rágódj ezen, nem rajtad múlt a dolog
2015. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akart volna,megkeresett volna telón.
2015. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a megtisztelő válaszokat
2015. máj. 2. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!