Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 47 kg vagyok,56-ról indultam,...

47 kg vagyok,56-ról indultam, de emellett alacsony is! Ma ezt ettem: 1db répa,2 db cerbona müzliszelet,6 db abonett,1 db alma, kb 170 g sült csirkemell,1 db 30g-os túrórudi. Ezzel az étkezéssel nem rontottam el nagyon a napom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Hivatalosan elrontottad.


A müzliben nincsenek tápanyagok, de hizlal, az abonett több kárt okoz mint használ, tápanyagszegény.

A túrórudi édesség, több kárt okoz mint használ.


Erre nem lehet mást írni, mint hogy kerülni kéne az ilyen étkezést, azaz a felsorolt 3 helyett több répát vagy almát enni. Több zöldség, több zsír és akkor jó lenne. A csirkemell végső soron elég hús, fehérje, de sok zöldség kellene hozzá és zsír, hogy legyen erőd. Nem cukorból (túrórudi, müzli) kellene erőt meríteni, hanem a több zöldségből és a több zsiradékból.

2013. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem szólnám le annyira azt a túrórudit. Ha normálisan táplálkoznál, beleférne. De így, hogy kb ezzel helyettesítetted valamelyik étkezésed, nem.
2013. júl. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Belefér.. minden.. a rákosok, szívbetegek és 2lábon szenvedő zsírraktárak országában minden belefér. Fő a mérték.
2013. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1 kommentelő semmit nem tud egy fogyókúráról úgy látom ne hallgas rá kicsit se mond jót.
2013. júl. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy mi?
2013. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nem a kaján van a hangsúly kedves első kommentelő...

egyél bármit amit megkívánsz maximum tornázz 30 perccel többet ..mert ha van egy nagyon jó edzés programod akkor a kaja nem nagyon lényeg.több mozgás kevesebb gyakorikérdések puszii!

2013. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos ebben az országban bárki felelősség nélkül kirakhat a boltok polcaira bármilyen feldolgozott, cukrozott édesítőszerezett szart, az emberek pedig meg is veszik, sőt ezt tartják minőségi "ételnek".
2013. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!