Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye nem rontottam el ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem rontottam el ezzel az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy srác a sulinkban, aki bejön nekem. Nem nagyon kommunikálunk, néha mosolyog rám meg ilyesmi, de eddig semmi. Ma pedig barátnőmmel sétáltunk, jött szemben és köszönt nekünk. Én viszont annyira lefagytam, hogy nem szóltam vissza...emiatt most bunkónak tart ugye? Pedig tényleg nem azért...csak nem bírtam megszólalni...és nagyon ciki volt. Plusz ma még bejelölt iwiwen.

Fiúk, ti ezek után elkönyvelnétek idiótának? Mit tegyek legközelebb?

16L


2010. ápr. 29. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után bejelölt iwiwen akkor szerintem inkább átlátott rajtad és látta hogy zavarban vagy és ez jól esett neki hogy miatta :).. biztosan nem tart bunkónak ne aggódj :)
2010. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony tűnhetett "bunkóságnak"!Máskor köszönj annak aki tisztelettel rád köszön,ennyire ne légy zavarban! :)

De akár jól ki is jöhetsz ,ebből a kellemetlen helyzetből!Legközelebb mond oda neki az igazat:-Bocs a múltkoriért,de hirtelen megzavarodtam hogy rám köszöntél mert ...!És már talán beszélgettek is valamiről!

Szia!

2010. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Második...én tényleg nem bunkóságból, csak totál leblokkoltam...utólag már nem így tenném

2010. ápr. 29. 20:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem "bunkóságból",hiszen írtad!:))

Bocs,ha félreérthető voltam!

Szia!

2010. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!