Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok őszintén elriasztanálak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén elriasztanálak titeket, azért mert még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem volt túl rózsás a múltam kicsit későn 18-19 éves koromra kezdtek el igazán érdekelni a lányok, és hát akkoriban külsőleg elég igénytelen voltam, elvoltam hízva, nem érdekelt, hogyan öltözködök és volt egy hosszú depressziós időszakom kb 3 éve tartott, mert gyászoltam. Most 25 éves koromra érzem azt, hogy megértem már sportolok, lefogytam van munkám csak normális társasági élet és párkapcsolat hiányzik az életemből, akiket ismerek azokkal nem szívesen bulizok, mert egyáltalán nem jön be az éjszakai élet és nem is akarok állandóan erre költeni, inkább beosztom a pénzemet.

Úgy gondolom az előélet, miatt megítélni valakit elég szemét dolog, nagyon sok sztereotípiát hallok arról, hogy akinek nem volt párkapcsolata x évesen az alkalmatlan lesz, tanítani kell az alapoktól és nem fog tudni kielégíteni senkit. Egyrészt nekem nem pótanya kell, aki óvodásként kezel, másrészt olvastam sok mindent arról hogy hogyan kell egy nővel viselkedni, hogyan kell kielégíteni és szeretném átültetni gyakorlatba. Most előfizettem egy társkeresőre és ott próbálkozok.


2015. máj. 1. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell említeni a múltat. Az nem meghatározó annyira. Szerintem könnyen bele lehet tanulni a dolgokba.
2015. máj. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkáb hhazudd azt, hogy már volt csajod.
2015. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elfejtettem azt is írni, hogy annak idején elég alacsony volt az önbizalmam köszönhetően a sok s.eggfej ismerőseimnek. Annak idején mutattam nekik, hogy milyen lányok tetszenek és lealacsonyító, lenéző válaszokat kaptam, hogy mennyire nem illene hozzám. Akkoriban elég nagy sebet vájt bennem.
2015. máj. 1. 10:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Enis igy vagyok kerdezo csak 20 eves es szuz is fiu..
2015. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha hazudsz. A lányoknál nagy hátrány, ha tapasztalatlan vagy.
2015. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy hazudj, de igazat ne mondj :)
2015. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hazudni nem akarok, de nem is akarom ezzel elkezdeni. Elég nagy rib...ak tekintem azokat akik ebből nagy ügyet csinálnak.
2015. máj. 1. 12:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején nem az az első dolog, hogy megkérdezzük a másikat, hogy pontosan hány kapcsolata volt eddig. Az ismerkedés alatt egy csomó minden más is kiderül a lányról/fiúról, ami nyilván befolyásolja, hogy alakul tovább a dolog. Ha szimpatikus vagy valakinek és normálisan is gondolkodik, ez nem lehet kizáró ok a folytatásra.

Ha pedig mégis rákérdeznek, mondd azt, hogy komoly kapcsolatod nem volt eddig... és még hazudni sem kell :)

L

2015. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem riasztana el. Valaki írta, hogy hazudj. Ezt semmiképp se tedd. Nálam (gondolom sok más nőnél, lánynál is) az őszinteség nagyon fontos. Nem tudom mennyire működne köztem és egy tapasztatlan srác közt a kapcsolat, de emiatt nem utasítanék el senkit.
2015. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!