Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt meg mégis mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg mégis mire véljem?

Figyelt kérdés
Milyen meglepő van egy srác. Fb-n sokat beszélünk, suliban is ha úgy csíptük el egymást szünetben beszéltünk, és kétszer elmentünk valamerre sulin kívül. Előre mondom, azért mert megmondtam neki, hogy meg akarom ismerni és nem facebook-on keresztül. Olyan fiú, hogy mosolyog, néz rám, nevet a vicceimen, de olyan 5-10 percig nekem kell összefüggően beszélnem, ahhoz hogy ő is megnyíljon és mesélni kezdjen, de olyankor nagyon jókat beszélgettünk. Na és legutóbb, a második suli utáni találkozónál az elköszönésnél a szitu úgy alakult, hogy megszólalt: Most már mennem kellene. Szia. Én is elköszöntem mondtam hogy jó. De ő még megállt várt pár pillanatot, mielőtt elindult, nekem meg nagyon nehéz volt, hogy ne szólaljak meg, hogy ne legyen csend. Miért tartott szünetet szerintetek?

2015. máj. 2. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de szerintem puszit várt vagy csókot.
2015. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ Barátnőm szerint egyszerűen csak töketlen xD De eddig még nem volt szerencséje a lányokkal azt tudom, de nekem eléggé bejön
2015. máj. 2. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nem tudom hány évesek vagytok, de azt gondolom Te is tudod, hogy a barátok, szerelmespárok találkozáskor és búcsúzáskor vagy megpuszilják, vagy megcsókolják egymást.

Ti pedig a leírtak szerint csak egy egyszerű szóval /"szia"/ zártátok le a találkozót.

Legközelebb ha neked is tetszik az a fiú, akkor puszild csak meg bátran búcsúzáskor.

2015. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát rám annyira nem jellemző hogy puszilgatok olyat akivel jóban vagyok, csak köszönök. Nem vagyunk együtt de barátoknak sem mondanám magunknak igazából nem tudom hányadán állunk :) 17 éves vagyok amúgy :)
2015. máj. 2. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Csakhogy, mint iskolatárs azt még nem tudhatja rólad, hogy Te nem vagy az a puszilkodós fajta.

Azt tanácsolnám gondold át őszintén mit is akarsz/szeretnél attól a fiútól, és aszerint cselekedj.

Gondolkozz el azon miért is szeretnéd őt annyira megismerni, arra pedig főleg gondolj, hogy bármikor jöhet 1 másik lány, aki sokkal "közvetlenebb" lehet Nálad.

Ne feledd, a fiúk egyáltalán nem szeretik a barátzónát!

2015. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!