Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mégis mire véljem? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis mire véljem? Volt már dolgotok hasonló nővel vagy férfival?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik neki valami,visszaadja.Nem azért csinálom,hogy neki rossz legyen.Neki lehet dolgokat,nekem nem nagyon úgy érzem.Például ha telefonálni akar,akkor rögtön készen kell állnom,nem lehet mást csinálni,mert azzal jön,hogy ő nem fontos.De ha én szeretnék beszélni telefonon,van,hogy várat, mert dolga van.Én legyek türelmes és megértő.Néha olyan,mintha nagyon megakarna nekem felelni,és felvágni.Én vagyok a lány.Nem húsz év alattiak vagyunk már.

2013. szept. 25. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egész országoknak volt dolguk ilyenekkel. Ők a diktátorok...
2013. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Várasd te is. Ha hisztizik, mondd neki, hogy azt hitted, megérti és hozd fel neki, mikor ő is megváratott téged.


"Neki lehet dolgokat,nekem nem"

Ha valamit nem enged, amit ő viszont megcsinál, a legközelebbi alkalommal mondd neki, hogy legyen szíves ne csinálja, tudod, megérti, hiszen ő sem szereti, ha te csinálod, mint ahogy a legutóbb is... és itt megint fel lehet neki hozni az esetet, mikor ő nem engedte.

Ha néhányszor szembesíted önmagával, az be szokott válni. Ha nem, akkor lehet, reménytelen eset.

2013. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ilyennek hiába hozod fel és játszod el ugyan azt,nem veszi észre,sőt támadásnak veszi és ismét csak ő fog megsértődni és persze bosszút is áll ha olyan
2013. szept. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nálam pedig nagyon bevált!
2013. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez a másik féltől is függ hogy az hogy fogadja ezeket,mert szerintem az ilyen emberek elég nehezen változnak

bár ha elég sokáig mondod neki akkor talán bár ez is elsülhet rosszul

2013. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is támadásnak venné,és még inkább bosszút állna.Nem értené a lényeget,hogy miért csinálnám.
2013. szept. 26. 09:15
 7/7 anonim ***** válasza:

ha meg megpróbálod megbeszélni vele,háát nagy a valószínűsége,hogy megint csak kiakad,hogy "hogy gondolod ezt,én nem ilyen vagyok" aztán meg bunkózni fog egy darabig

szóval ha nagyon elviselhetetlen akkor érdemesebb mást keresni,aki kicsit a másikra is figyel és nem csak a saját egóját növeli

2013. szept. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!