Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srac, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, aki tetszik nagyon, de o 15 lesz es en 16 leszek (lany vagyok), az baj ha a fiu kisebb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nem a kor a lényeg, hanem az érettség! ;) ha úgy érzed, érett hozzád, akkor miért lenne baj? azzal meg ne törödj h mások esetleg cikiznek majd miatta. boldogtalan lennél mások miatt?! :)
2008. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helytelen irasert de most kerdezte meg ha szeretnek vele jarni es nem tudom mit valaszoljak
2008. aug. 28. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
figyelj engem is haálra cikiznek mert 23 éves vok a pasim meg 18:))és ő a legkomolyabb kapcsim eddig:Dúgy érzem pedig volt 3 éves kapcsim is.Szal nem gáz
2008. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már fiatalabb pasim, és az elején cikiztek is miatta. Aztán mindenki elfogadta, amikor látták, hogy boldogok vagyunk. Nem baj, ha kisebb! Ráadásul ő nálad nem is sokkal;)
2008. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején 19 éves koromban a pasim(első szerelmem)16 éves volt.Borzasztó nagy szerelem lett belőle(az elején én nem is tudtam,hogy hány éves,nem merte elmondani).Szóval,ez nem sok,ha tetszik neked,meg ugy látod érett is hozzád,nyugodtan járjál vele.Mások véleményével,meg ne foglalkozzál,ha esetleg cikiznének is,de ez se biztos,hogy fognak.
2008. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te ahogy gondolod, majd utólag kiderül hogy pofára esel e vagy sem!
2008. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sztem ez az egy év nem sok, és nem hiszem h ezért cikiznének. Anyám 39, nevelőapám meg 28 és észre se lehet venni a 11 és fél évet.
2008. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem hogyha tényleg tetszik neked,és el tudod képzelni..hogy együtt vagytok...akkor nyugodtan mondd meg neki hogy igen!!és avval meg ne törődj hogy piszkálnak!!
2008. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na mesélj:D

mit mondtál nekiii?:P

2009. febr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!