Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha először a fiatalabb tesót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először a fiatalabb tesót megismertem, aztán a másik jobban megtetszett, randiztunk, most mégis inkább a fiatalabb kéne, mit csináljak ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Valaki leszólított az utcán (csak egy kávézót keresett), és elkezdtünk beszélgetni, végül felvett facebookra, megbeszéltünk egy randit, de aztán megláttam a bátyját a képei között és szinte elélveztem XD, mondtam is a srácnak hogy ne haragudjon, de a tesója jobban bejön, és amúgy se kapcsolatot keresek. szóval azóta beszélek a bátyjával, meg vele is még mindig, és a bátyja igaz jobban néz ki, de személyiségre a másikat eléggé megkedveltem, és még össze is jönnek vele, de nem tudom ezt hogy kéne neki megmondani? közben meg a bátyjával elmentem randizni, és azt hittem csak szexelni akar, de be se próbálkozott, viszont azóta meg hívogat hogy mennyire tetszem neki és találkozzunk. Igazából egyiket se akarom megbántani, de nekem az öcsike kéne :)

múltkor mondta, hogy egyszer volt egy lány akivel randizott, és közben a tesójával lefeküdt, és a csaj azt hitte ők ezt nem beszélték meg, és elhordták minden rib*nek a csajt (jogosan). a kisebbik 27eves, a másik 34.


2014. máj. 3. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Te bánat..
2014. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőtől tartson távol az Úr. -.-
2014. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem lenne képem eljátsznia a "meggondoltam" magamat. Te ismered a fiatalabb srácot, ki tudod találni hogy reagálna, ha előállnál ezzel. Kérdés, hogy a bátyó hogy fog erre reagálni ha tetszel neki, nem e hazudja hogy megvoltál neki. Na meg lássuk be, ha össze is jönnétek, kellemetlen volna családi összejöveteleken a szituáció.
2014. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ywerd ***** válasza:

Tehát először öcsike,majd báty,végül mégis az öcs.És biztos hogy ez a végleges? :) Szerintem hagyd békén mindkettőt,hidd el jobb lesz mindhármótoknak.33F

De fölöttem aki leírta,hogy "az isten mentsen meg...",neki jár a pont,a tömör,velős fogalmazásért :D

2014. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem kéne leszólni, nem így terveztem ezt a szitut... persze kövezzetek meg, ha nektek még soha nem tetszett a randitok haverja, barátnője, anyja stb..
2014. máj. 3. 22:51
 6/7 Ywerd ***** válasza:
Ez a "megláttam a bátyját és szinte elélveztem XD" csapta ki a biztosítékot,egy ilyen nő mellett egy férfi sem lehet biztos abban ,hogy a hölgy nem lát egy még jobb pasit.Ezért írtam amit írtam.Amíg ilyen könnyen váltogatod vágyaid tárgyát,nem gondolom hogy két testvér közé kéne ékelődni.Ha ez neked kövezés...hááát..jogod van neked is a véleményedhez.
2014. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugasd meg magad mindkettővel... Egy időben
2014. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!