Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le akarok vele feküdni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok vele feküdni. Hogy érjem el, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi. Kapcsolatunk nem lehetne, de le szeretnék feküdni vele. A viselkedése alapján benne lenne... A kérdésem az lenne..hogyan bátorítsam, hogy ne nézzen ribinek? Merthogy ez nálam nem általános, sőt, eddig csak komoly, hosszú kapcsolatom volt. Van benne valami...különleges. Mit tegyek, hogy ő mozduljon rám?

2015. máj. 9. 16:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
49%
Nos a helyzet az, hogy úgyse fogod soha megtudni mit gondol rólad akár összejön a dolog akár nem. Innentől kezdve kár azon aggódni, hogy ribinek néz-e.
2015. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
18%
Különös hatással van rád, értem. De akkor lehet rád más is különös hatással. Sőt, akár találkozhatsz jövő héten tíz olyannal is, aki különös hatással van rád. Ez nem különös hatás, hanem egyéni hozzáállás és döntés kérdése.
2015. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
86%

7-es vagyok és az mondjuk nekem se teljesen világos miért fontos hogy mit gondol.


Azt mondjuk megértem ha attól félsz, hogy tapadsz és ő majd "phújj ribi" néven elutasít, de ez beadagolás kérdése.


De ha meg attól félsz, hogy lefekszetek, aztán ő majd riibinek néz, azt viszont egyáltalán nem értem. Egyrészt, amelyik pasival lefekszel, az nem ribiz le, hanem hálás lesz neked, a másik pedig, hogy a szexben baromira nem érdekel a másik véleménye - szex után. Max szex előtt és közben.

2015. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, hetes. Leginkább azért zavarna, mert ez nagyon kivételes eset. Nekem nagyon kevés pasi tetszik. Nem is nézem meg őket. Nem azt mondom, hogy olyan világi jóképű...van egyfajta kisugárzása, ami vonz.
2015. máj. 9. 16:54
 15/33 anonim ***** válasza:
82%

De tételezzük fel hogy ribinek néz, de lefekszik veled, elérted a célod nem?


Tudod van egy olyan dolog ami letagadhatatlan, 2 ember, egy fiú és egy lány jóbarátok, szexelnek, aztán oda a barátságuk, sőt, akár kellemetlenül is érzik egymás közelségét. Nem feltétlen, de rengeteg barátság megy tönkre a szextől.


Ez az egyik lehetséges végkimenetel aminek kicsi az esélye ugyan, de simán lehetséges. De ettől független elérted a célod.


Ha valakivel lefekszel, ott könnyen felejtődhetsz el a másik szemében, vagy tűnhetsz el a fejében. Akármilyen szerepet is töltöttél be.


De még mindig tartom magam ahhoz, hogy nem fog leribizni ezért, de ettől független a viszonyotok megromolhat. A legtöbb pasi idegenkedik attól akivel lefeküdt. Nem jó egy almára kétszer lőni, főleg ha nincs ok.


De nem is mondtad, hogy mi a célod, csak annyit hogy le akarsz vele feküdni. Ez így megoldható.

2015. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Mert nincs célom. Nem vagyunk barátok. Ismerősök.
2015. máj. 9. 17:03
 17/33 anonim ***** válasza:
95%

Azt hiszem en ertem mibe vagy. Nem tartod magad konnyuverunek,nem vagy erkolcstelen f@ßimado. Viszont ehhez a srachoz nagyon elkezdtel vonzodni es ugy erzed,nyitott lennel vele csak szexre. Ezzel semmi gond,maradinak sem kell lenni. De mivel nem v ribi, nem fogsz odamenni es egyertelmuen kinyilvanitani,hogy akarod ot.. hogy aztan jol +dugjon es legkozelebb meg levegonek nezzen,netan kibeszeljen,ugy allitson be h egy f@$$zopo v a sok kozul. Vannak joparan,akik megerdemelnek ilyen jelzoket,mert vegig megy rajta egy haveri kor pl. es csak kelletni tudja magat. Ezek altalaban tesznek ra,ki mit gondol,sot nemelyik ostobaazt hiszi o ettol vki mert jo a pasiknal.

Visszaterve rad, megadnad es elvarnad a minimalis tiszteletet, mert csak kettotokre trozik. Persze ha jol erezted magad,abban sztem nincs semmi ha egy jobaratnonek ennyit elmondasz. Csakhogy a sracok hajlamosabbak minden not egy kalap ala venni es kielemezni a haverokkal minden reszletet.

Ket erett ember ezt gond nelkul megoldja...

2015. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
90%

*tartozik

En azt tanacsolnam neked,hogy gondold meg at azert,biztos eleg lenne csak szex neked,vagy vhol remenykedsz h Lamour lesz. Mert akkor lehet nagy koppanas a vege.

Ha melyen egymas szemebe neztek,ramosolyogsz,koszonsz neki,kacerkodsz vele akkor elvileg odamegy hozzad beszelni. Ha nem,akkor menj oda te kedvesen. Ha beszelgetesbe kezdtek ne szerenykedj. Ha erzed a pezsgest koztetek,akkor bokd ki neki,hogy kivanod ot,kiprobalnad vele kotottsegek nelkul,de h ez igy neked uj....Mindenkepp tisztazd vele,h egyertelmu legyen szamara h nem tobb. Ha van egy csopp esze,rajon h normalis lany v te,de nem vagysz kapcsolatra.

Egyebkent az nem tiszta nekem,h ha ennyire bejon,miert ne lehetne akar tobb ha jobban megismerkedtek?? Gyanus v nekem :)

Szoval jol gondold meg,mert lehet belole viszonzatlan szerelem,kihasznalas,pletyka stb is. Na eleg az okoskodasbol!:D ugyesen! :)))

2015. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszi..ez elég pontos. Nem, most nem szeretnék kapcsolatot. Az előző elvette a kedvem egy időre.. Csak ezt szeretném tőle, és lehetőleg csak egyszer.
2015. máj. 9. 21:03
 20/33 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem mi a gond a kérdezővel, én is vagyok/voltam hasonló szituban.

Vonzódsz hozzá, gondolom ő is vonzódik hozzád, szeretnének egymással szexelni, de kapcsolatot nem.

Ez teljesen őszinte. Szerintem kezdeményezz te.

2015. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!