Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19-25 éves lányok, nők, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-25 éves lányok, nők, mivel lehet titeket levenni a lábatokról, akár az első randi után is?

Figyelt kérdés

Mi az amivel egy férfi megfog titeket,és felkelti a figyelmeteket(külső-belső tulajdonság)?Légyszi kort is írjatok

22/f



2015. máj. 11. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen lista. Maga a személyisége. Ami nagyon sok mindenből áll össze. És igazán nem is lehet megfogalmazni.

Az fontos, hogy legyen barátságos, udvarias, kedves.

2015. máj. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Külső:annyi a lényeg,hogy a férfi legyen férfi. Ne ez a mai divatos (szerintem )elnőiesedett valami.


Belső:csaladcentrikus, hatarozott,humoros,


Első randi után (és előtte)pedig jó ha keres (szóval nem ilyen több nap kihagyással), és kimutatja,hogy érdeklem.


23

2015. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha tényleg odafigyel rám, emlékszik azokra a dolgokra, amiket mondtam neki és nem játszmázik, hogy randi után legkorábban csak 3 nap múlva keres stb.

Külsőre nincs különösebb igény, annyi, hogy figyeljen a tisztaságára és ne szakadt, mocskos öltözékben jöjjön.

2015. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy írtátok! Az játszmákat, taktikázást én sem szeretem. Ha érdeklem, akkor mutassa ki valahogy.
2015. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a humora mint az enyém, ha kedves,talpraesett magabiztos, de mégis bolondos.


Külső? Hordjon ruhát.

2015. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre legyen férfias, de amúgy az kevésbé lényeges.


Inkább a határozottság, magabiztosság, hogy mer kezdeményezni, odajönni, mer beszélni valamiről, és intelligens.


Ha randizunk, akkor lássam rajta, hogy érdeklem, nem csak dugni akar, és lehetőleg keressen, ne én javasoljam, hogy na akkor új randi, valami?


Egyszer-kétszer volt ilyen srác, aki randi után másnap felhívott, hogy hallani akarta a hangom, vagy ilyesmi, és kb ennyi volt a "beszélgetés", de jól esett.


"Élje meg a férfiasságát." Ennél jobban nem tudom megfogalmazni.

2015. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
engem akkor fog meg egy fiú, ha meg tud nevettetni, és a beszélgetéseink során kiderül sok közös van bennünk. Hasonló az érdeklődési körünk.
2015. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha intelligens, lehet vele bármiről beszélgetni anélkül, hogy kínos lenne, ha egyezik a humorunk, jól érezzük magunkat egymással + látom, hogy én is őszintén érdeklem őt, de azért nem valami nyálas nyomulós pióca. tudja, mikor kell megdicsérnie, de ne vigye túlzásba, ne legyen erőltetett stb.
2015. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyel rám, ha rám néz, amikor beszélünk. Ha mosolyog.
2015. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha tetszik a mosolya, meg tud nevettetni, jó illata van és ha finom kaját eszünk, vagy csokit, nyert ügyed van. 22L
2015. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!