Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél kihívóbb egy csaj annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél kihívóbb egy csaj annál vonzóbb?

Figyelt kérdés
Vagyis h ha miniszoknya+kivágott felsővel akkor tuti h megnézik? Meg az bejön a pasiknak? És egyből másképp néznek a csajra? Ha értitek mire akarok kilyukadni:$
2008. aug. 29. 17:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

IGEN, de csak ha a csaj jól néz ki.

Én biztosan megnéznék egy ilyen csajt ;) (sok férfitársammal együtt)

Ugyanakkor nem mindenkinek a külső számít, vannak akiknek a belső személyiség fontosabb.

Nem értek hozzá, (hisz férfi vagyok) de szerintem egy csaj akkor öltözik kihívóbban, ha pasit akar fogni.

Nincs ebben semmi szégyelnivaló.

2008. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
31%
megnézik,megdugnák,bejön nekik:D én is szoktam így öltözni,meg is nézek,de ugyanolyan szexi egy farmer meg egy póló csizmával vagy ilyesmi...van mikor csinibb vagyok,van mikor lazább,de nekem 1,5éve kapcsolatom van,szóval nem figyelemfelkeltés céljából,csak csininek érzem magam ilyen cuccokban.
2008. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon nem jön be az ilyen. Nem ettől lesz vonzó egy nő. Ha valaki normális ruhákban nem tud vonzó lenni, akkor sem lesz az, ha úgy öltözik mint egy prosti.
2008. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
a 2.válaszoló vagyok: ja és miniszoknyát sem azért hordok,mert ki akarom villantani mindenem,csak mert nyáron meleg van és jól érzem magam benne..és tényleg nincs ki semmim!
2008. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem a helyzet h annál nagyobb kurva!
2008. aug. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
akkor én kurva vagyok,mert felveszek egy rövid farmerszoknyát?írjatok privát üzenetet és akkor nézzetek meg myvipen h nem vagyok kurva...
2008. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tartom helyesnek hogy a legtöbb lány kivetkőzik magából. Szerintem az amit megmutatnak a külvilágnak nem tartozik másra. (most gondolok a fenékre, cicire..) Az igaz hogy a fiúk megnézik őket effelől nincs kétség. Csakhogy a fiúk az ilyen lányokra úgy tekintenek hogy ő már csak egy "egy éjszakás kaland" lesz. Úgy is lehet jól kinézni ha nincs kint a melle meg a segge valakinek. És szerintem az ilyen intim dolgok nem tartoznának másra. Már javítsatok ki ha össze vissza beszélek, de ha jobban belegondol mindenki ebbe akkor beláthatják hogy igazam van. Dehát ez csak az én véleményem nem én viselem a következményeit.
2008. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval. Szerintem is minél jobban kivan vágva egy felső és picsagatyákat vesz föl az max egy éjszakára lenne jó. Max 2-re 3-ra. Nem ez a nőiesség. Farmerben és egy sima pólóban is lehet vki nőies. Nem a ruha teszi az embert. Attól még, hogy vki nem hord ilyen cuccokat lehet normális ember aki nem akar kitűnni a többiek közül. Aki csak minirucikban érzi jól magát az hordja, de a legtöbb ilyen "cicababa" azért csinálja hogy felpróbálják a fiúk/férfiak.. Legalábbis az én korosztályomban kb így megy...

cukorfalat

2008. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

engem nem is érdekelnek az olyan pasik, akiknek csak az a fontos, h juuujj milyen segge, meg csöcse van a csajnak. én az eszemmel próbálok hódítani. ha nem jön össze, akkor az a pasi annyit is ér...

nem 1éjszakást keresek, hanem olyat, aki megbecsül, és szeret.

és sztem 1 lány úgy is tud csinos lenni, ha nem lóg ki mindene.

2008. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű farinaciban is lehet valaki nagyon vonzó,akit megnéznek és esetleg nem csak az jön le náluk,hogy egy éjszaka.Én a magam részéről sohasem azzal hódítottam,hogy olyan cuccokat vettem magamra,amiből szinte minden kivillant.Egy nő tudjon máshogy is hódítani,ha nem így öltözik,még lehet nagyon vonzó mellette.
2008. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!