Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legcikibb megtörtént randiszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcikibb megtörtént randisztorid?

Figyelt kérdés

Nálam az első helyen az a fiú áll akivel pár éve randiztam és már az első órában el költött 50 ezret ruhákra, folyamatosan nézegette magát a tükör előtt, én csak kullogtam mögötte és nem érdekelte, hogy engem meg nem érdekel a vásárlás. Aztán mondta, hogy ő már megéhezett és menjünk a mekibe. Ott kölcsön kért, mert nem maradt nála pénz, majd előkotort pont egy hamburgerre valót, és evés közben magáról mutogatott képeket.


Mondjuk még az is első helyen áll aki a tali alatt rugdosott, a nyakamat fojtogatta, a körömlakkomra azt mondta, hogy mi ez a szövegkiemelő és a hajamra, meg hogy olyan mint a széna. A kajakor pedig meghívott, de azt mondta miután le ültünk, hogy ha nem adom vissza az én részem neki pénzben akkor nincs nála elég pénz buszra már és nálam kell aludnia ( messzebb lakott) és el kezdett öt forintosokat számolgatni meg ki szórt mindent. A végén pedig kölcsönkért tőlem wc-re pénzt, mert sürgős dolga akadt...


21L


2015. máj. 14. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, biztos van oka annak, hogy ilyen alakokat vonzol be.
2015. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Fiatalság, bolondság.
2015. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Jézusom... Ugyan először nevettem egy jót az írásodon, de belegondolva rettenetes lehetett! Ezekhez képest kész gentleman volt az, aki közös téma nem lévén elkezdte kielemezni, hogy mennyiszer és hogyan bámult meg.
2015. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Az első velem is előfordult, de mikor enni akart én inkább könyves boltba vittem, az ilyenek allergiásak a könyvekre, így koptattam le.
2015. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 opened paradise ***** válasza:
83%

Volt egy hosszú,de azt már többször is leírtam itt.


Egy másik:

A lány nagyon kedves volt,kinyomozta,hogy milyen a kedvenc csokim és hozott nekem,pedig elég drága darab.

Nem akartam hurcibálni,emiatt megkértem,hogy hadd maradjon a táskájában,mondta,hogy jó,csak majd a végén szóljak rá.

Randi vége,csók pillanat,erre én "A csokim" :D

Szegény,nekem is csak utólag esett le :D

2015. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Én ugyan csak egy férfivel randiztam, a jelenlegi párommal, de hallod kérdező. Le a kalappal előtted, hogy ezeket nem pofoztad fel és etetted meg velük az aprójukat. :)


23/l

2015. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem az volt a legcikibb randim, mikor egy srác előzetesen beadta, hogy ő mekkora vállalkozó és üzletember és mennyire sikeres a nőknél. Ez a felvágás már eleve nem volt szimpatikus, de kíváncsiságból beleegyeztem a randiba, mert neten keresztül hősiesen udvarolt. Találkozásunkor köszönés után egyből mondta, hogy ne haragudjak, de a rossz kocsijával jött, mert neki van három sportkocsija, csak most kint dolgozott a földeken és a jó autójával nem akart kimenni. Hát mondom, ez szép kezdés, ha nem hívta volna rá a figyelmem, akkor nem is néztem volna meg a kocsiját, de az a magyarázkodás már nagyon nem tetszett. Kérdeztem, hogy mi van az üzleti vállalkozásával, amit pár hete említett, hogyhogy akkor a földeken dolgozott. Azt mondta, hogy azt már abbahagyta... azután a "macsó" egész randin remegett és minden második percben bocsánatot kért, hogy ő nem sűrűn randizik és nagyon izgul. A lehető legirritálóbb lapot is megjátszotta: megbeszéltük, hogy együtt vacsizunk, én ilyenkor direkt éheztetem magam, ő meg az étteremhez érve kijelentette, hogy ő már evett és most már nem éhes. De én nyugodtan egyek... Na, ezen a ponton döntöttem el, hogy nem lesz folytatás.
2015. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Azt kérdezte a srác, hogy megfoghatja-e a kezem, mert nagyon fázik a keze.

Aztán egyszer csókolózás után azt vettem észre, hogy egy hatalmas zöld fika van az orra alatt.

Ma már a férjem :)

2015. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

6-os, köszi:DD most már ezeket ott hagynám azonnal:DD

7-es haha nagyon nevettem, ez nagyon gáz lehetett:DD

2015. máj. 14. 22:13
 10/21 anonim ***** válasza:
80%
Strandon randiztunk.Aztán egyedül mentem be a hullámmedencébe,majdnem megfulladtam a fiú kintről figyelt,aztán kihúzott,de a melltartóm eltünt nem volt rajtam.Na ez ciki volt:)
2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!