Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sokszor csalódott lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor csalódott lányok, volt már olyan, hogy feladtátok?

Figyelt kérdés
feladtátok, hogy normális pasit találjatok? Vagy benneragadtatok egy kapcsolatban, mert "ennél úgysem jut jobb" ?
2015. máj. 16. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feladni? Dehogyis :) mondjuk sajnos sok szemetet fúj elém a szél.. de nem figyelek rá. És sajnos igaz h kevesebb a rendes fiú, és a rendes lány. El van torzulva ez az egész világ. :( de van benne szépség és vidámság is :)) 19/L
2015. máj. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En feladtam, de nem ragadtam benne a rossz kapcsolatomban.
2015. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 évesen még jó hogy nem adtad fel, majd közel a 30-hoz... SEM!
2015. máj. 16. 01:39
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne adjátok fel. én szomorú voltam, feladtam, de nem oldódott meg a problémám.
2015. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám hogy sokszor csalódtam, de előfordult.

Nem adtam fel hogy normális pasit találjak, bízok benne hogy van olyan, ... de olykor úgy érzem hogy belefáradtam.

Én egy fél éves kapcsolatot adtam fel legutóbb. Úgy mentem bele, hogy egy normális kapcsolat lesz, de a pasi hozzáállásán nem ezt láttam/éreztem. Bíztam benne hogy változni fog a dolog, de nem! Szerettem/szeretem de már nem éreztem jól magam benne.

Gondolkoztam, hogy talán küzdenem kellett volna érte?! De, egyfelől én vagyok a nő, másfelől régen rossz, ha küzdeni kell a pasiért. Harmadfelől, nem küzdök olyanért, aki nem érdemli meg, akinek nem vagyok fontos!

Rossz érzéssel tölt el, hogy nem jött össze ez a pasi, csalódott vagyok, ... de azt hiszem minden okkal történik. Így meg tudom becsülni a jót. És hiszem, hogy lesz ennél jobb!!!

Miután kivertem a fejemből ezt a pasit :)

30/n

2015. máj. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már feladtam, már évek óta nem találok olyan férfit, akinek tetszene a külseje és a személyisége is.
2015. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassan kezdem feladni, hogy találok, de tudom bármit is gondolok a "sors" intézi amit kell/akar.


Feladni csak akkor adtam fel mikor már az érzés is elmúlt. Ameddig az még volt kitartottam még ha az eszem azt is mondta bolond vagyok. Így viszont tudom megtettem mindent amit lehetett, sőt még többet is.

2015. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!