Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek melyik tettszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik tettszene jobban, ha a veletek egy suliba járó fiú személyesen vagy e-mailben beszélne veletek először?

Figyelt kérdés
A lánnyal nem ismerjük egymást, csak tudjuk egymásról hogy kik vagyunk :) És pl a személyes beszélgetés arról hogy találkozzunk, nem lepné-e meg túlzottan?
2010. febr. 24. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne rögtön "találkozzatok"... egyszerűen csak beszélgess el vele, ismerkedj. Én jobban örülnék, ha személyesen szólítana meg valaki, és csak aztán beszélni néha e-mailben. =)
2010. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
személyesen!!! Az emailt, msn-t felejsd el, mert nem kapsz a csajról igazi képet. ezek a sz.arok nem adnak reális képet az emberekről, és ismerkedésnél meg nagyon fontos!
2010. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az emailnél,msn-nél nincs rosszabb megoldás!Ha bejössz neki akkor örülni fog,hogy megszólítod.Ha nem jössz be neki akkor meg h emailt írsz sem örül neki.

Inkább köszönj neki,ha találkozol vele a suliban:) Kérdezd meg hogy van,milyen órája lesz,ki tanítja azt a tantárgyat stb.

15/L

2010. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem elég puhány dolog emailezni valakinek akivel napi kontaktban vagy.
2010. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az előttem szólókhoz csatlakoznék! Szólítsd meg! :D
2010. febr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát nemtudom szerintem jó az msn indítás és majd utána alakul.. a személyes beszélgetést nemtudod elkerülni :D De gondlom nemis akarod
2010. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

MSN MSN MSN MSN MSN MSN

van gondolkodási idő,nem égtek le,és mikor elsőnek beszélsz majd vele élőben nem fogsz izgulni:D

16/L

2010. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
személyesen :D
2010. febr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát semmiképpen se támadd le...eleinte kezdj beszélgetni vele valami másról..barátkozzál össze vele.éreztesd vele hogy tetszik neked...szerintem ha ez megvolt még az esély is nő hogy találkozik veled.:)sok sikert!
2010. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!