Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tapasztalatokat szeretnék!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokat szeretnék! Megjöhet evés közben az étvágy?

Figyelt kérdés
Egy barátom belém szerelmesedett. Én is nagyon szeretem őt, 100%-ig összeillünk, egyszerűen nem tudok nála jobb társat elképzelni. A baj az, hogy hiába szeretem, és gondolok rá naphosszat, szexuálisan nem vonz. :( Nagyon rossz, mert szeretném, ha nem így lenne. Én komolyan vele szeretnék lenni. Még nem volt köztünk semmi intim, csók se. Ha hagynám, hogy mondjuk megcsókoljon, van esély, hogy beindulnak nálam a dolgok? Van valakinek hasonló tapasztalata? Ez nekem fontos, így kérem a vicces kedvűeket máshol éljék ki magukat.
2015. jan. 6. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg..de szerintem ha nincs kémia, és egyáltalán nem vonz,hogy "úgy" hozzád érjen,akkor nem lesz jó. De ha épp nincs senkitek, egy próbát megér..csak ne menjen rá a barátságotok.
2015. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát meg ér pár randi alatt kiderül hogy menni fog vagy sem.. Közben figyeld meg mit érzel mikor vele vagy mikor hozzád ér , esetleg ha megcsókol majd..
2015. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez volt a helyzet, nem tudtam elképzelni hogy megcsókoljon, most meg egész nap csak rajta csüngnék:D egyebekről nem is beszélve...:)
2015. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van esély, de tudod a puding próbája az evés :)
2015. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megy a pacsi. :) 3-asnak külön köszönet, kicsit megnyugtattál...:) Elég régóta barátom, szerintem ez sem könnyíti meg a dolgom. Nehéz rá máshogy nézni... Boldogan olvasnék még efféle történeteket, ha valakinek van, feltétlen ossza meg velem. :)
2015. jan. 6. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Erőltetni ne erőltesd. Lehet, hogy később még kialakul mélyebb vonzalom, de nem lehet ezt megjósolni. Addig pedig ne hülyítsd a srácot.
2015. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!