Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen véleménynel vagytok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménynel vagytok a netes párkeresésről?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül társkeresésről és társkereső oldalakra gondolok. Vegyük példának a gyakorit. Velem is előfordult már, hogy egy-egy szimpatikus válasz után vagy válaszomra elkezdtünk privátban beszélgetni és jobban megismerni egymást. Ilyenből már alakult ki pár barátságom és egy párkapcsolatom is.

Érdekes emberekkel lehet itt anonyon megismerkedni. :) Nem egy emberről kiderült mogy éppen olyan elcseszett mint én. ;) (Irónia!) :3


22/F


2015. máj. 18. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

9es: Rátapintottál több fontos fologra.

Mindjárt linkelem egy másik kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

Hasonlóan gondolom, mint te! És a cipőnk is hasonló! Nekem is eddig egy kapcsolatom volt, és az is a neten jött össze. Nagyon jó volt, és megvolt minden fontos dolog benne. Kivétel a külső... Mind1 Szóval nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak ezen ismerkedési formával. :)

Amit magadról írtál kicsit hasonlítasz a régmúlti önmagamra. Ilyen voltam én is, de azóta szedtem magamhoz gerincet és férfiasságot, meg merészséget, bátorságot, és a legfontosabbat egyedi, megnyerő személyiséget. :)

Szerintem a csajozáshoz nem szép külső kell elsősorban, hanem egy szimpatikus személyiség és rengeteg belső értékes tulajdonság. Szerintem ez egy igazi férfi ismérve. :)

2015. máj. 18. 15:32
 12/17 anonim ***** válasza:

időpazarlás legalábbis nekem

mert élőben is adottak a lehetőségeim,így ide inkább magam szórakoztatni járok.


meg nem utaznék senkiért sehova :D


de félénk embereknek kiváló dolog :) Meg én is ismertem már meg elmebeteget is itt,szóval sok a lehetőség :D

2015. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz. Három egyént ismertem meg egy társkereső oldalon. Egyik defektesebb volt, mint a másik. Neten még nem is voltak furák. Aztán élőben...a viselkedésük...nem is volt több egy randinál.


Aztán szerencsére 3 évvel ezelőtt, teljesen hétköznapi módon megismerkedtem párommal :)

2015. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, régebben World of Warcraft, aztán Dota2 most meg LoL. Mindenhonnan ismertem meg embereket, személyesen is, előbbi 2-ből volt h párkapcsolat is lett. :)
2015. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én "maradibb" vagyok. Előre megfontolt szándékkal nem ismerkednék sosem interneten (társkeresőn, stb), ennek ellenére már futottam bele egy rövidebb kapcsolatba kb. 10 évvel ezelőtt a Honfoglalón. :)
2015. máj. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér.Példánál maradva,odáig minden rendben volt,amíg csak beszélgettünk privát üzenetben.

Aztán amint képet látott rólam bármelyik,már választ nem is kaptam soha többé...

23/F

2015. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is vagy olyat fogok ki aki nekem nem jön be kép alapján, vagy olyat akinek én nem jövök be. Van aki vissza se ír képcsere után, volt aki annyit se csinált, hogy magáról küldjön... Van akiről kiderül, hogy barátja van, meg van aki 500km-re lakik tőlem :/

Hitetlenkedve olvasom mikor sokan írják, hogy itt ismerkedtek meg és össze is jöttek.

Egy csaj volt akivel volt találkám 2x, de ő teljesen más világban élt mint én. De érdekes módon néha-néha rám ír még most is :D De magáról nem sokat árul el, csak ritka pillanataiban egy-két szösszenetet. Meg afféle álomvilágban ringatja magát.

Szóval én nem nagyon hiszek már ebben a netes társkeresésben.

2015. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!