Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő ha valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha valaki nem bírja a randizás/ismerkedés közben fellépő stresszt?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk az egészre nem mint kaland, hanem mint próba, kihívás tekint. Mégis próbálkozni kell, menni kell, küzdeni kell...


Az embr ilyenkor a legjobbját igykszik adni, a legjobb színben feltűnni... Szóval kell az odafigyelés, kicsit jól össze kellene rakni a dolgokat arra a pár órára az első pár alkalommal.


Egészségügyi panaszok ilyen esetkben: nagyon magas pulzus, fájdalmasan verő szív, izzadás, szárazságérzet, gyakori vizelési inger, szédülés, dolgok nehezen kifejezése, általános stílusom és humorom ideigelnes elvesztése, hablatyolás (mindenféle baromságról), nagyon néha főleg kezdetben ájulás közeli állapot.


"Gyakori rossz válaszok" a kérdésre:


- Ne aggódjál emiatt (nem megy)

- Ne randizzá', ne beszégessé', ne ismekeggyé' (ha-ha könnyű ezt mondani, még van hátra vagy 50-60 évem)

- Legyél magabiztos (pont ez a problem hogy nem megy)

- "Jó ez így, úgyis egy gyökér vagy" (Köszönöm a beszólást, de ez nem igazán segít)

- Gyúrjá! És akkó asztán nem lesz ilyne baj (egyrészt folyamatban van, másrészt nem igazán tetszene ha ennyi lenne az erényem)



#stressz #szomorú #félelem #infarktus #durva #harc az egész világgal
2015. máj. 19. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem bírod. Vannak dolgok az életben amiket meg kell csinálni még akkor is ha nem szereted: ha tanulsz akkor vizsgázni kell, ha dolgozol akkor a kellemetlen munkahelyi helyzeteket kell tudnod kezelned. Viszont ahogy egyre többet csinálod úgy egyre könyebben fog menni.
2015. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy randin lévő stressz kismiska ahhoz képest, hogy 30-40 évesen miken fogsz átmenni.

Mint ha arra gondolnál vissza, hogy mennyire volt nehéz 5 évesen valakit leszólítanod.

2015. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miken fog átmenni 30-40 évesen? Csak én nem értem?
2015. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy ezt csak én érzem így, de ezek szerint nem. :D Nekem már szabályosan első randi fóbiám van. De tudod mit szoktak mondani? "Az esélytelenek teljes nyugalmával indulj útnak!" Hátha neked bejön a 'leszarom' elv. (Nekem sikertelen volt) Bár nekem eddig sikeres randijaim voltak, ahol a srác akart újra találkozni, csak hát én meg nem... És a tünetek, amiket leírtál így is hasonlóak, sőt még a gondolata is ijesztő. De általában egy virágos mezőre szoktam gondolni, ha ideges vagyok. Meg előre van öt mentő kérdésem, mint pl Hiszel az ufókban meg a szellemekben? Milyen a vallásod? Mi a kedvenc filmed?...stb. És neked is legyen ezekre válaszaid. Ez a stresszes néma időszakban is hasznos. Aztán ha a randi előtt vagy ideges menj el hintázni, engem az megnyugtat, bár a gyerekek hülyének néznek. :D 18/L
2015. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincsenek ilyen rosszullétes tünetek, de nagyon kellemetlenül érzem magam, ha egy fiúval kettesben csinálunk valamit, és tudom, hogy abból a célból, hogy kapcsolat-lehetséges. A randizás szótól idegeskedek, vagy bármilyen meghívástól (teára, borra, sétára, fagyira, stb), ami olyan-szerű. Sokszor itt megakad a fonal. Ha mégis valamilyen okból tovább beszélek az illetővel (pl. énekkar-társ, vagy táncórai partner), akkor lehet idővel megnyugszom, ha párszor ez eljátszódott, és kiderült, hogy csak barátok vagyunk. Ha nem csak barátság irányba megyünk, hanem úgy érzem, bejövök neki, de nekem nem, vagy nem tudom mit érzek (félek a kapcsolatoktól, szóval kb. mindenkiben találok vmi hárító okot) akkor megy a stressz továb, hogy "mi van ha komolyabbra akar fordulni a srác, nem akarom", de barát akarok vele maradni. Egyszer ilyen esetben lett is csók meg stb, ágyba is akart vinni, meg is tette félig-meddig, első alkalomnál remegtem, mint a nyárfalevél, másodiknál már csak attól féltem, h pillanatokon belül jön a szex (szerencsére csak szó volt róla), maga a csókolózás az jó volt. Szóval át kell vészelni nehéz, félelmetes dolgokat, és idővel hosszászokik az ember, és rájön, hogy lehet jó is, az amitől fél. (A sráccal nekem bonyolult lett nagyon az érzelemvilágom - ő kb csak kedvelt és kívánt, mert éhes volt, én eleinte féltem tőle meg le akartam rázni, most meg már néha csak azért engedném h lefeküdjünk kapcsolat nélkül, hogy hátha összejöhet a komolyság, és nem veszne el a barátságunk.)
2015. máj. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
30-40 évesen, amikor esetleg már családod van, neked kell ellátnod őket, minden döntésed a szeretteidet befolyásolják, teljesítened kell, különben kirúgnak, és még ezer dolgot sorolhatnék, ez az egész eltörpül ahhoz a kis (ténylegesen értsd meg, hogy hangyányi) stresszhez képest ahol randizol egy lánnyal.
2015. máj. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

almát a körtével összehasonlítani nem lehet.


az elváltak randizása a jó példa arra, hogy nem törpül el ez a fajta idegesség, csak az a fajta, amihez hozzászoksz.

ez az egyetlen út: ha valakivel találkozni akarsz, elmész akkor is, ha rosszul vagy. aztán ott megpróbálod elterelni a figyelmed, és az élményekre összpontosítani.


gyakorlatnak az a jó, ha olyanokkal is találkozol, akiktől nem akarsz semmit (ha szimpatikus, de tudod, hogy nem fogsz beleszeretni). tudom, hogy fiúként ez más, mert valószínűbb, hogy te hívod valahova a lányt. ha ártatlan a színezete, és nem randifeeling, akkor nem is lesz olyan szörnyű, ha nem hívod újra.

2015. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!