Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kerültetek már ilyen izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már ilyen izgalmas helyzetbe - folytatás?

Figyelt kérdés

Előzményként csak annyit, hogy dilemmában voltam egy hölggyel, aki egy gyógyszertárban dolgozott.


Itt az előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__67712..


Végül is sikerült beszélnem a hölggyel. Igaz, hogy a megfázásommal kapcsolatban.

Csak a gyógyszertár még mindig olyan hivatalos környezet...


Nagyon nehéz ott beszélni vele, mert a három kolléganője mind ott van mellette (2 m-en belül, és kíváncsiak de nagyon),

és a vásárlok is jönnek-mennek. Így nagyon nehéz beszélni privát dolgokról.


A beszélgetés után küldettem neki egy szál rózsát, s egy üzenő kártyát, melyben meghívtam egy teára vagy kávéra.

Úgy tudom, hogy mosolygott mikor átvette (ezt mondták nekem).


Vagy 4 nap múlva ismét bementem hozzá és megint a betegségemről beszélgettünk vagy 10 percet.

Nagyon segítőkész volt, illetve a beszélgetésünk nagyon kellemes volt. Szinte már "bratyiztunk" mind két ismerős.

Mielőtt elköszöntem volna tőle, akkor megkérdeztem, hogy mi a válasza a kérdésemre. Eljön-e velem teázni, vagy kávézni.

Akkor Ő nagyon zavarodottan, fejét elforgatva, a szavakat elharapva csak annyit mondott, hogy van egy kapcsolata.

Ekkor én elköszöntem és eljöttem onnan.


3 napra rá, Én ismét bementem hozzá és egy levelet átadtam neki. A levélben megírtam neki a gondolataimat, az érzéseimet.

Semmi tolakodás, nyomulás. Azt is megírtam neki, hogy csak beszélgetni akartam volna vele, illetve megismerni Őt.


Beszélgettünk megint vagy 10 percet, kellemesen. Megint "bratyiztunk". A levelet átvette.


Megint dilemma előtt állok!

Most mitévő legyek, mit csináljak?


Ne keressem már, mert kapcsolatban él? Vagy esetleg próbálkozzam még, hogy megtudjam fogékony-e a közeledésemre egyáltalán?

Próbálkozzam még, vagy hagyjam a fenébe az egészet?


Az gáz, ha Én mégis meg szeretném ismerni Őt, akkor is, ha Ő tényleg kapcsolatban él?



Kinek mi a véleménye?



2015. máj. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy tetszett neki a virágküldés,meg a levél is :) Annyit csikarj ki belőle hogy máshol tudjatok egy picit beszélni,hogy elmondja mennyire fontos/nem fontos a kapcsolata,stb.,hogy tisztán láss.
2015. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt hogy tegyem?


Még egyszer kérdezzem meg, hogy eljön-e velem teázni vagy kávézni?


Ott nála a gyógyszertárban nagyon nehéz beszélni ilyen dolgokról. Beteg se vagyok már, így nincs indokom odamenni hozzá már.

2015. máj. 3. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Reagált bármit a levélre? Adj meg neki egy email címet esetleg, hogy ha van kedve, írjon, de amúgy ha kapcoslata van, ne mássz bele az életébe. Biztos jó lesett neki a közeledés és nem akart téged megbántani egy durvább visszautasítással, pláne nem a munkahelyén.

Az email címre meg írhat, ha akar és érdekled, máskülönben meg ne szállj rá ennyire szerintem.

2015. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit reagált a levelemre. Azóta nem voltam még nála.


Sajnos, a levélben nem adtam meg e-mail címet, elérhetőséget. Elfelejtettem, utólag jutott eszembe mikor már átadtam neki.


Így utólag miként adjam át neki az e-mail címemet, az elérhetőségemet?

2015. máj. 3. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban él,akkor szerintem próbáld meg elfelejteni.Tudom nehéz lesz,sajnos egy párszor már átéltem ezt a rossz érzést.
2015. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!