Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednétek egy ilyen fiúval? Nem ismerkedni akarok, csak kérdezem

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt egy sportbaleset miatt, a bal alsó 2. fogam kiverték, s nem merek csajozni emiatt, viszont nyáron megcsináltatnám.

De ismerkednétek, vagy ez visszataszító?

24/f


2015. máj. 20. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Metsző? Őszinte leszek veled, bárhol esett ki engem visszataszít. Csináltasd meg minél hamarabb:/
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egész felső fogsorom szar. Törött majdnem mind. De mégis 2 évig együtt voltam az exemmel és nem zavarta .
2015. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bal alsó 2., vagyis a szemfog melletti fogamról van szó.

Nyáron csináltatom meg, mivel orvos szerint várnom kell pár hetet. Utána beültetne.

2015. máj. 20. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ilyeneken múlik a szerelem.
2015. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De ha egy idegenhez odamegyek?

Azóta bulizni sem voltam, csak dolgoztam, otthon voltam, de emiatt az eset miatt befejeztem a boxolást is. Abszolút nem merek már egy lányt sem megszólítani. Az eset pont ma 6 hete történt.

2015. máj. 20. 20:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Most úgy értem, hogy random emberek lennétek, lenne kedvetek ismerkedni?
2015. máj. 20. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:

ha ennyire zavar akkor miért nem pihenteted a csajozást addig?

ekkora a kangörcs?

2015. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen zavar, de ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj. Köszi
2015. máj. 20. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy elvesz az első benyomásból, de ha ügyes vagy, meg tudod oldani. Én személy szerint tényleg nem tudom, elég kellemetlen. Viszont ha észrevennéd az arcomon a rándulást, mikor elmosolyodsz, és gyorsan megmagyarázod, akkor nem hiszem, hogy gond lenne, ha amúgy tetszel. 20l
2015. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha tudom nem marad olyan, akkor nem zavarna, jobb mintha az első kettő fogát verték volna ki.
2015. máj. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!