Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor aludjon a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor aludjon a barátom először nálam? Fél éve ismerjük egymást, egy munkahelyen dolgozunk, de eddig mindketten kapcsolatban voltunk.

Figyelt kérdés
Szombaton volt az első randink, aznap összejöttünk. Hétfőn este nálam volt, kedden én nála, holnap megint ő jön hozzám. Ő 29, én 22. Nem szeretném elsietni, mert nagyon ígéretesnek tűnik. Mikor ajánljam fel neki, hogy itt aludhat? És ha ezt mondom neki, akkor az egyet jelent a szexszel? Úgy terveztem, hogy kb. 2 hetet várok, de messze lakik és másnap mindketten 9-kor kezdünk. Ti mit tennétek a helyemben?
2015. máj. 21. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd megvàrni a két hetet,akkor vàrd meg.

Gondolom van sajàt lakàsod. A hétvégén mondhatod neki hogy maradhat, de nem biztos hogy te készen àllsz a szexre is.

2015. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,ott alszik egyértelműen szexet jelent. Mire vártok még?

De minimum vacsorát készíts és reggelre legyen reggeli,friss ágynemű,tiszta törölköző.Tusolhatnátok együtt stb.

2015. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!