Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival, aki azt vallja, hogy van olyan, amikor a nő megérdemel egy pofont? Ti mit gondoltok erről a témáról? És lehet, hogy csak a szája nagy, vagy tényleg meg is tenné?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak a szája nagy? Ez nem olyan dolog amit olyan félelmetes lenne megtenni.
2015. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Én nem.


Én sem pofozgatok pasikat, ő se tegye..

Ez olyan kijelentés mintha előre tisztázni akarná, hogy ő az "Úr a háznál". Engem taszít ez a hozzáállás. És igen, az ilyen meg is teszi. Egy olyan nő pedig aki tartja magát valamire az ilyet messziről elkerüli.

2015. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Létezik olyan helyzet, amikor nem rónám fel egy férfinek, hogy megüt egy nőt.
2015. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
Az egész azon múlik, hogy kinek az Ingatlanjában történik a pofozkodás. Ebből a szempontból kell értelmezni ezt is.
2015. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

Menekülj tőle.


Vagy ne. De akkor majd jusson eszedbe, ha szarrá ver, hogy én szóltam.

2015. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%

biztos hogy nem

ha ezt így kijelenti, meg is fogja tenni mondjuk egy veszekedésnél

2015. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%

Nekem azon múlik, hogy még is mit gondol komoly indoknak, ami miatt szerinte a nő már megérdemli.

Én is eltudok képzelni olyan helyzetet, amikor igenis megérdemelné egyik-másik nő, ettől függetlenül, ha alacsonyan van eme ingerencia küszöbszintje, akkor biztosan nem jönnék össze ilyen férfival.

2015. máj. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Megcsalás pl....
2015. máj. 22. 18:55
 9/25 anonim ***** válasza:
6%

De összejöttök olyannal! Sőt azt mondjátok, hogy az izgalmas.


Ne legyetek képmutatók!

2015. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Megcsalásnak elő sem kellene fordulnia.


2-es vagyok. És igen, nyilván van olyan helyzet amikor egy nő megérdemli. De szerintetek tényleg ilyen kijelentéssel kellene indítani egy ismerkedést?? Az életben nem csaltam meg soha senkit és nem is használtam ki soha senkit, ettől függetlenül egy ilyen kijelentés után én simán elkerülném az illetőt.

2015. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!