Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy eladó lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy eladó lány, hogy lehet bepróbálkozni nála?

Figyelt kérdés
Ma voltam McDonaldsban, s aki szolgált ki engem lány eléggé helyes volt, s szerintem én is szimpi voltam neki. Lehet próbálkozni? És ha igen hogy? Én csak pár nap múlva megyek arra legközelebb, s nem tudom hogy ott lesz-e még, vagy ő fog-e kiszolgálni.
2008. aug. 30. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a névkártyáját megnézted és megjegyezted a nevét, vagy végig az arcát bámultad? :D

Ha tudod a nevét akkor szinte mindegy ki szolgál ki, ha valamelyik munkatársa akkor megkérheted, hogy adja meg Neki a számod, ha szerencséd van már este felhív. Én ezt tudnám javasolni.

Vagy próbálkozhatsz még úgy is, ahogy a Mcdonalds-os reklámban volt, hogy mikor mondod mit kérsz(a lánynak akivel össze akarsz jönni), a végén azt mondod: a számod

Lehet tényleg megadja, ki tudja :)


Sok szerencsét

2008. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

:)))))))))))


Mi a Párommal szintén egy boltban ismerkedtünk meg!

Én voltam a boltos csaj! :D

Állandóan bámult de szó szerint :D Képes volt egy szem paradicsomért lejönni a boltba :D

Aztán végülis egy levelet nyomott a kezembe hogy ha gondolom hivjam fel vagy küldjek sms-t!Végülis aztán nem hivtam fel mert ahoz túl gyáva voltam 16 évesen :)

De egy munkatársam megoldotta ezt a problémát mikor megunta az áradozásomat!:)Beszélt vele!


Ez pontosan 16 napján 9 éve történt!Azóta van két gyönyörü kisfiunk és most már egy saját otthonunk is!!!!!!!!!!!!!


:)))))


Sok bátorságot és sikert kivánok!


Andrea

2008. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Javitás:


Ez pontosan 16 nap hiján 9 éve történt!


:)))

2008. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ez jó ötletnek hangzik:)

És az nem jó ha úgy csinálom hogy: veszek valamit, ha végeztem veszek még valamit aztán megyek,de mikor átadom a lóvét vele együtt adom oda a az előző árúnak a blokkját és ráírom az e-mail címem vagy a számom?


U.I: megjegyeztem a nevét, s az arcát is:)

2008. aug. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!