Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti azt hogyan viselnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti azt hogyan viselnétek, ha egy lány azt vágná a fejetekhez, hogy "Ne is próbálj engem felszedni, mert úgy nézel ki, mint a hétszűnyű kapanyányimonyók! Semmi esélyed nálam! "?

Figyelt kérdés
Nagyon a lelketekbe gázolna ezzel és elvenné minden önbizalmatokat? Mit gondolnátok ezután erről a lányról?
2015. máj. 24. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam már.
2015. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
100%

hogy nem igazán vagyok az esete,úgy tűnik


másik után néznék


enyhén,de neki is biztos vannak hibái

2015. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Fiatal koromban a lelkembe gázolt volna.

Ma már lesz.rom.:)


Vigyázz, egy lánynál ez azt is jelentheti, hogy tetszel neki, és azt akarja, hogy próbálkozz. Nehéz rajtuk kiigazodni. :)


Ha egy igazi nő azt mondja "nem", az azt jelenti: "talán", ha azt mondja "talán", az azt jelenti: "igen", ha azt mondja "igen"... akkor nem is igazi nő, csak r.banc.

2015. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

van aki ezt mondja , van aki az ellenkezőjét.

Utóbbival szexelünk, előbbivel nem :D

2015. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ne nyavalyogjon itt nekem mert egyébként sem felszedni akartam, hanem rámászni.
2015. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell rá válaszolni, hogy:



1.A kutya rúgja meg, nem köll nekem a csúnyád.


vagy vágj a szavába, és mondd azt:


bocsi, nem lehet köztünk semmi, van barátnőm.


:D

2015. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném.
2015. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Megszokássá vált,hogy minden nő csak belém rúgni,kinevetni,megalázni tud.Ja és a mínuszos önbizalmamnál lejjebb már nincsen,szóval nincs hova elvenni.Így is a padló alatt van már régóta...
2015. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kapánykaka? vagy mi? :D kinevetném!


ha valami kevésbé értelmeset, akkor tennék egy megjegyzést és tovább lépnék


kurv4 egyszerű az élet

2015. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Beröhögnék, hogy hétszűnyű kapanyányimonyóknak nevezett. Délután kocsmáznék egyet a haverokkal, innánk egy-két kört erre a szövegre, majd másnap mintha misem történt volna. 21/f
2015. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!