Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordul olyan az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul olyan az életben, hogy egy lány nemet mond egy srácnak, aztán idővel ez megváltozik, és összejönnek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, egy egyetemre járnak, ahol rendszeresen találkoznak.
2015. máj. 23. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Velem biztosan nem jönne össze ez a lány.
2015. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de szerintem nem sok esély van rá.
2015. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 To7ka ***** válasza:
64%

Ha a srác nem teper a lány után, férfias lesz, és pozitív irányba változik. (ezt ritkán csinálják)

Vagy rengeteget teper, a lány nem talál jobbat, és előbb utóbb egyefene belemegy.. (ez nem normális verzió, de előfordulhat)

2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
nem gyakori, de van ilyen
2015. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Előfordul, de túlságosan ritka ahhoz, hogy bízni lehessen benne egy visszautasítás után.
2015. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és ha az illető nagyon kedvesen, közvetlenül viselkedik amúgy a fiúval?
2015. máj. 23. 12:07
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ. Ha van neki más és azért utasít el, simán lehet még belőle kapcsolat később, ha egyedül lesz. Viszont, ha nem jössz be neki, kevesebb az esély rá.
2015. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

"és ha az illető nagyon kedvesen, közvetlenül viselkedik amúgy a fiúval?"


Tehát gyakorlatilag megaláztad, most viszont kellene? Aranyos... Ha a srácnak van esze egyszer megdug, aztán kidob. Az ilyen nő ezt érdemli.

2015. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam világos, én egy fickó vagyok, akinek egyszer nemet mondott egy lány, de azóta marha kedves, barátságos, előzékeny, mindig odajön beszélgetni, és én szeretném tudni, reménykedjek-e, vagy felejtsem el. Ugyanis nagyon vonz a lány és szeretném ennek pontot tenni a végére vagy így vagy úgy. Akkor könnyebb lenne, ha nem lennénk szaktársak, de így mivel nap mint nap látom, ez érzelmileg k...a nehéz nekem.
2015. máj. 23. 12:20
 10/19 Interferencia ***** válasza:
100%

Velem volt már ilyen, bár az még gimiben. Első próbálkozásaim után kb. egy hónappal jöttünk össze. Bár ő közben nem volt különösebben kedves velem.


A te helyzetedre pedig azt tudom mondani, hogy nem egyértelmű a dolog. Lehetséges, hogy már összejönne veled, az is lehet, hogy baráti szándékkal közelít, esetleg így próbál "vigasztalni", de az is lehet, hogy szándékosan húzza az agyad. Hogyan közeledtél máskor, amit visszautasított? A helyedben tennék egy ahhoz hasonló lépést, vagy akár másmilyet, adott esetben konkrétan rákérdeznék a dologra, bár sok ember viszolyog az egyenes, őszinte kommunikációtól.

2015. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!