Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a külső tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a külső tulajdonságok egy pasin, amik számotokra kizáró okot jelentenek?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen ezt csajoktól kérdezném.


Tehát pl magasság minimum/maximum, ami alatt/felett egyszerűen nem adnál esélyt, akármilyen más tulajdonságai vannak.

Péniszméret minimum/maximum, arc, testalkat, kövérség stb... ami eszetekbe jut.



2015. máj. 24. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Legjobban kizáró ok, ha nem tesz a javítható hibái ellen semmit
2015. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Ezt én belső tulajdonságnak tekintem.
2015. máj. 24. 23:41
 3/16 anonim ***** válasza:
tetkó, piercing,fülbevaló, kövérség, 170 cm alatti magasság, felnyírt haj,trágár beszéd.
2015. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kövérség,de az az igazi nagyon kövér. Olyan nincs,hogy nem lehet ellene semmit tenni.; fülbevaló,tetoválás sem tetszik.
2015. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik rajta, hogy szélsőségesebb szubkultúrához tartozik vagy olyan nézeteket vall. (Pl skinhead, vagy rendszeresen láttam régen egy goth srácot aki szoknyában járt, de az olyan embert is kerülöm, akin látszik, hogy elszív napi 3 jointot).
2015. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
+ fültágító
2015. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csúnya fogak, kopaszság, igénytelenség
2015. máj. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ápolatlanság, Szagok !!! Kövérség,ronda fogak.
2015. máj. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az életkor szerintem.

mióta elmúltam 35 hiába vagyok magas,izmos,szálkás,jóképű nem ritka,hogy 19-20 éves csajok is úgy köszönnek,hogy csókolom,meg jó napot.

persze szórakozóhelyen ez megoldható,de utcán már nem tudok úgy odamenni fiatal pipikhez mint régen,mert szatírnak néznek,vagy beparáznak.

2015. máj. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Szemölcsök, kinövések.

Rövid haj, gyér haj, gyér fogak.

Erős szőrzet.

Ha nálam több, mint 20-25 kilóval nehezebb.

Ha nálam több, mint 10 kilóval könnyebb.

Ha nálam több, mint egy fejjel magasabb.

Ha nálam több, mint 5 centivel alacsonyabb.

2015. máj. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!