Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Vélemény? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vélemény? Fiúk, ti hogyan reagáltatok volna? 22L

Figyelt kérdés

Sokáig kerülgetett az egyik haverom. Nem is lenne ezzel gond, mert nagyon kedvelem és szimpatikus számomra, DE van csaja.


Az elején nem is vettem komolyan az udvarolgatást, azt hittem csak flört, de mint kiderült, ez jóval több annál.


Mivel hónapokig ez ment és már feljött, hogy megbeszéljük, bátorkodtam kezdeményezni és felvetettem én, hogy üljünk le és beszéljük meg, miért viselkedik így.


Igent is mondott, de megfutamodott és mikor találkoztunk, kibuktam rá, mert sértve éreztem magam. Jogos volt, de leamortizáltam, amit nem kellett volna. Sokszor bocsánatot kért, illetve kérte, hogy ne haragudjak, de valami hihetetlen rosszul esett, hogy így viselkedett.


Legtöbb beszólásomat, amit nem írok ki ide, esetleg üzibe, elhallgatta, de volt, hogy megjegyezte, miért vagyok vele ilyen, fura vagyok.


Azóta már taliztunk futólag, és vagy olyan semleges, vagy szótlan volt.


Igazából tényleg jogos volt, hogy felment a pumpa, mármint nem kiabáltam, csak kifejeztem a nemtetszésemet, illetve megjegyeztem, hogy csalódtam benne, mert én vele így sosem viselkedtem. Viszont személyeskedésbe nem kellett volna belemennem. Én nem vagyok ilyen. Volt, hogy hazudott, ezen kívül olyan magyarázatokat adott dolgokra, amit a kutya se enne meg, DE én őt nem akartam megbántani. Elég érzékeny, nem nagyon bírja a negatív kritikát, szóval tuti megérezte a dolgot, nem?


A kérdés: Vajon a szívére vette a dolgot? Megbántottam vele? Akkor úgy láttam szégyellte a dolgot, kissé nyomott lett, de ki tudja...


2015. máj. 26. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nézz utána a leamortizál szó jelentésének!
2015. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
csajból vagy nincs gáz. nálatok hülyébb élőlény nincs a földön.
2015. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már kiírtad ezt a kérdést korábban...


Kiemelés funkció

2015. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy megbántottad? Talán úgy gondolod, baj, ha magába néz egy kicsit? Van csaja, közben flörtöl mással, udvarolgat, sőt, még randit is megbeszél, ahova nem megy el.. Nagyon jól tetted, hogy helyreraktad. Ha személyeskedtél, akkor is. Valószínűleg senki más nem ismeri olyan jól a személyiségét, mint te, talán elgondolkodik rajta, hogy igazad volt, és ezentúl kissé gerincesebben viselkedik másokkal. Az pedig természetes, hogy az ember kissé a szívére veszi, ha valaki, aki ismeri, őszinte kritikát mond róla.
2015. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem randi lett volna. Egy sima beszélgetés, mint máskor, bármikor.
2015. máj. 26. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval akkor találkoztatok egy sima beszélgetésre, de mi történt ott, miről beszélgettetek ott? Ez a része nem teljesen világos nekem. Vagy nem is volt meg az a beszélgetés, hanem véletlenül összefutottatok és akkor buktál ki rá?
2015. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megfutamodott: azt jelenti, nem ment el a beszélgetésre?

mert ha igen, akkor meggondolta magát és kész.

Sajnos ezen neked kell túltenned magad. Lehet átgondolta, és mégis a csajánál marad.

Ezért kár volt vele veszekedned. Szerintem ez már nem fog összejönni neked, ha akarná, már azóta keresett volna, vagy ilyesmi.

Az, hogy megbántódott-e, hm. Persze, biztos, hát aláztad...

De majd megbocsát, és újra haverok lesztek.

2015. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Elmondásod alapján a srác egy puhap*cs, nem neked kell rosszul érezned magad, miután a barátnője mellett rád mozdult.
2015. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!