Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, ha egy házibuliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha egy házibuliba mellettetek alszik egy nő ismerősötök rámozdultok, bepróbálkoztok nála?

Figyelt kérdés
Néhány hete egy buliban úgy alakult hogy többen együtt aludtunk, én 2 srác között voltam, az egyik folyton tapizott, a másik (aki tetszik nekem, viszont szerintem erre már rég rájött) hozzám sem ért. Egyikőjüknek sincs barátnője, nem vagyok ocsmány, most mindenkettő tök részeg volt, amugy aki hozzám sem ért, minden más lányt azért taperolt a buli alatt...
2015. máj. 26. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Gratulálok a taperolós pasinak, ...ez kb szexuális zaklatás, szal szép kis barátaid vannak, akik akkor fogdosnak, mikor alszol.
2015. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nameg mit vártál? Hagyod, hogy tapizzon valaki, aki még xcsak nem is tetszik és elvárod, hogy, aki a másik oldaladon fekszik, az is neked essen? te jó ég... ez azért nagyon gáz.
2015. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nem kell egyből rosszra gondolni, megfogta a kezem, meg hozzám bújt...uh. azért aki tetszik más lányokkal elég rendesen összetapadt, én meg kb levegő voltam neki...

jó megfordult a fejemben hogy ha már szó szerint hozzám sem ér, akkor tuti nem tetszem neki, na.

2015. máj. 26. 21:15
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem tetszel neki. ennyi. Ritka az , ha egy pasi részeg, tudja, hogy bejön egy csajnak és nem lép...Vagy várj.Nem ritka. Nem létezik!
2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Interferencia ***** válasza:

Miért nem tapiztad te?


Amúgy felnőtt párkapcsolatok? Randizás?

2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Vagy nem tetszel neki, vagy pont hogy túlzottan is tetszel, és nem akarja méltatlanítani egy kis buliban való primkó taperolással. Tapasztalatból beszélek, én is voltam így. :)


21/F

2015. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Lehet, tetszel neki,talán akart is volna valamit, csak észlelte, h te már valaki mással tapiztatod magad és ő így akkor már inkább nem foglalkozott veled.
2015. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Felnőtt párkapcsolatok, hát a pasi már 26 én 24 ugyhogy szerintem felnőttek vagyunk...én?? nem fogok rámászni egy totál részeg férfira...azért ahhoz elég nagy Ri..-nek kell lenni sztem.
2015. máj. 26. 21:24
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más elképzeléseim vannak a Ri-nc fogalmáról....Előbb mondom arra, h az, aki tapiztatja magát meg ölelkezik egy sráccal, akihez semmi köze és nem tetszik neki, miközben a másik oldalán ott a srác, aki bejön neki...mint arra, aki egy buliban flörtöt kezdeményez egy részeg sráccal.
2015. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem ölelkeztünk, megfogta a kezem kb mint az oviba, az meg hogy próbált fogdosni nem jelenti hogy hagytam is, ugyhogy nem tapiztattam magam...
2015. máj. 26. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!