Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy 16 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány vagyok. Nagyon szép és okos. Szeretnék egy fiút, mert eddig még nem volt. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
körülöttem mindenkinek van barátja csak nekem nem,pedig én vagyok ott a főnök,mindenki azthiszi van barátom,de tévednek.
2007. nov. 3. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Önbizalomban nincs hiány!Ez nem is baj,lényeg hogy ne siettesd erőszakkal!

Ha nincs olyan fiú a közeledben aki érdekelne,akkor ki kell várni mig találkozol vele valahol,valamikor.

A véletlenre kell bizni ehez nem lehet csak úgy "hozzákezdeni"mint a leckéhez!

2007. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy pont az a baj, hogy te vagy a főnök, elég nagy önbizalommal. Esetleg ez elijeszti a fiúkat. Kicsit próbálj meg szerényebben viselkedni, főleg a fiúkkal, hátha ettől észrevesz a nagy Ő.
2007. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ezeket te mondod magadra vagy masok is nagyon szepnek okosnak es fonoknek gondolnak?ha kisebb lenne az arcod talan lenne olyan pasi akinek tetszenel,hamar te ilyen tokeletes vagy.
2007. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a dinka hugom beírt az oldalra a nevembe...megyek a palacsintasütővel...XD
2008. júl. 15. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nincs barátod.
2010. jan. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia... ha gondolod összejöhetünk :) msnem: h.jozsi@hotmail.com vegyél fel ha akarsz ...
2011. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!