Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet megismerni 26+,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerni 26+, okos, technológia és tudomány érdeklődésű szép nőket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fene... sem 26+, sem szép nem vagyok...

Remélem, ilyen igényekkel te is jó testű, szép arcú, férfias, intelligens, tanult, diplomás és gazdag vagy. Sok sikert :)

2015. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok.
2015. máj. 14. 16:03
 3/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi.:) Én adok a külsőre, szóval mivel én is divat és tudomány érdeklődésű vagyok, így egy nőies, divat és technológia érdeklődésű nőt keresek.
2015. máj. 14. 16:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az lennél, nem szorulnál arra, hogy itt kérdezd meg, hol lehet ilyeneket találni, mert akkor megtalálnának maguktól szinte bárhol.

Az viszont biztos, hogy az egód, mint a ház

2015. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért találnának meg? Épp azért kérdezem, mert ritka.
2015. máj. 14. 16:08
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok, hogy az egyetemen.

A technológia rész ráadásul eléggé megkurtítja az alternatívákat.

Persze elég az ismeretség is, hogy képben legyél hol lesznek az adott szakos egyetemi partik.

2015. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6: köszi! De én valami olyanra gondolok, ahová ezek a nők/tanulók lejárnak, pl. bár, étterem.

Egyrészt akit keresek az már jó eséllyel dolgozik, nem tanul, másrészt az egyetem mellett még lehet nagyon buta, ha csak az számít neki tanulásnak, ami a könyvekben van leírva, de szabadidejében Fluort hallgat, vagy felszínes zenéket. Művészeti sulik tanulóit viszont jó lenne elcsípni valahol.

2015. máj. 14. 16:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én orvosira járó lány vagyok (igaz, nem 26+). Nem tartom magam különösebben csinosnak, nem vagyok vékony, de azért adok magamra.

Sehova nem szoktam eljárni, mert a férfiak bunkók, szórakozóhelyen nem lehet ismerkedni, mindenki kőbuta és jobb dolgom is van, mint ilyenekre pazarolni az időm. Inkább maradok egyedül.

2015. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Művészeti sulik tanulóit megnézem, mikor érdeklik a tudományok... és mikor okosabbak, mint egy átlagos szakmunkás
2015. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Biztos aranyos vagy, de kicsit kár, mert magas és vékonyat keresek.. Legyen természetes. Művészeti iskolák tanulói nagyon okosak, pl. az építész az technológiára és matekra épül, és ebből csak egy ugrás a lakberendező, ami már művészeti ág.
2015. máj. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!