Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire igaz, hogy más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy más országokban megszokott dolog, hogy a nők is kezdeményeznek? (mármint nem a r. b@ncokra gondolok, hanem a normális kezdeményezésre)

Figyelt kérdés

Olvastam valahol ezt, és elgondolkodtam rajta...ahogy itt olvastom sok kérdésben, a nők és pasik is sokszor totál bizonytalanok ebben...a nők nem mernek kezdeményezni, nehogy k...-nak tűnjenek, a pasik meg félnek az elutasitástól. Tényleg mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem kéne azon agyalni, hogy ki kezdeményezzen, egyszerűen csak az, akinek megtetszik a másik...

Van itt valaki, aki élt más országban, és tapasztalta ezt?


2015. máj. 27. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
életem során volt rá példa hogy a nők kezdeményeztek de kb 3 ha volt
2015. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És itt, vagy más országban? :)
2015. máj. 27. 21:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre elfogadottabb.

Nyugaton az USA-ban és itthon is.


L20

2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem mersz élőben, ott a fb. 10 millió beszari ember országa....
2015. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezt most lájkolom :DD


Egyébként az élőben való kezdeményezés jobban érdekel...akik fb-n teszik, azokat valahogy nem tudom komolyan venni, főleg ha élőben köszönni sem mer az illető...

2015. máj. 27. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem itthon is kezdeményezett pár csaj!
2015. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nálam is kezdeményeztek már nők, de hiába ő kezdeményeznek, attól még fogsz automatikusan összejönni egyikkel sem.


Ha alapból félsz kezdeményezni, akkor jó eséllyel a fizikai kontaktus/randira hívás/csók/szex stb. kezdeményezésénél is félni fogsz és mindent mégsem csinálhat meg a nő helyetted. :D

2015. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy én vagyok a nő :)
2015. máj. 27. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Kínában sokkal több a nő, mint a férfi, és ott nagyon gyakori, hogy a nők kezdeményeznek és hívják el a férfiakat randizni, ismerkedni, ott teljesen elfogadott.

Angliában dolgozom, van egy kínai kolleganőm és ő mondta ezeket. Ő is így ismerkedett meg a férjével.

2015. máj. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erről még nem is hallotam. Bár így belegondolva, szerintem a nyugati országokban valoszínübb, azok kevésbé konzervatívak.


Megjegyezném hogy amelyik srác fél a kezdeményezéstől, mert elutasítják, annak tényleg felesleges is kezdeményeznie a nőknél.; mert tényleg úgy jár.

2015. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!