Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megint összejöjjünk?

Figyelt kérdés

van egy lány fél éve szakítottunk kb 3 hónapig jártunk nagyon csúnyán átvert és otthagyott. most jóban vagyunk, de én rájöttem hogy még mindig szeretem

hogy tudnék vele megint összejöjjünk?


2009. júl. 2. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Megérdemled, hogy újra összegyere vele!
2009. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lány vagy, vagy fiú? Ha lány vagy, akkor keményítsd meg a szíved és ne erőltesd, hogy összejöjj vele megint. A női szív ilyen, hogy könnyen meglágyul, én is nagyon sokáig szerettem egy olyan srácot, akin szinte nem is volt mit szeretni. Sőt, még ma is reménykedem, hogy felhív, pedig az egésznek már nagyon régen vége. Légy erős, felejtsd el, keress valaki mást! Ne ess tipikus női hibákba!

Ha fiú vagy, akkor meg főleg felejtsd el:D. Mert a nők ilyenek! Kegyetlenek, átvernek, ha nem szeretnek, sokszor még bűntudatuk sem igazán van(nekem nincsXD). Ha egy lány ott hagy, később még összejöhetsz vele, de rá fog jönni, hogy hopp, egyszer már kiábrándult és hiába szeret még mindig azzal a lágy szívével, észhez tér és megint csak ejteni fog. Hülye huza-vona játék, ilyen az élet^^.

2009. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem próbálkoznék már nála, mert ha egyszer már átvert, akkor máskor is át fog.

De ha mégsem akarod feladni a reményt, szerintem játssz nyílt lapokkal és mondd el neki, hogy mit érzel iránta. Ha nem hát nem, legalább megpróbáltad.


Üdv.: MakC

2009. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!