Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos nektek, hogy a kiszemeltetek népszerű legyen az egyetemen/munkahelyén?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem a népszerű fiúkat akik a társaság középpontja, mert ez sajnos (az én köreimben) együtt jár azzal, hogy gyakrabban iszik,a lányok kedvence, bulizik. Azt szeretem, ha néhány állandó, megbízható, jó haverja van.


Ti ezzel hogy vagytok? Indoklást is kérek, ahogyan én írtam! Korral, nemmel. Köszi!


L20



2015. máj. 30. 20:38
1 2 3
 11/26 opened paradise ***** válasza:

Kicsit sem érdekel.

Sőt,néha jobb,ha "szürke kisegér".

2015. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én nem szeretném elhinni, ha nem probléma.
2015. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Pontosabban a koleszosok és a HÖK-ösök a népszerűségben a császárok, legalábbis nálunk. Viszont 80-ban ugyanazok ennek a 2 "csoportnak" a tagjai. :DD

Beszélgetni nekem is mindig van kivel, bármilyen órára,vizsgára várok/megyek.

Nem tartom magam szürke egérnek, szerintem más sem engem. Nem csak ez a 2 véglet van. :D Adok a megjelenésemre, a fiúk megnéznek. :D

2015. máj. 30. 21:18
 14/26 A kérdező kommentje:

Ugyanezt szeretem, ha a kiszemeltemnek vannak beszélgető partnerei többen is. Mondjuk az nem kell, hogy a lányok megnézzék. Nekem tetsszen. :)))


Még mindig az eredeti kérdésre keresem a válaszokat! :D

2015. máj. 30. 21:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően introvertált vagyok de nem annyira vészesen, mert nem csinálom össze magam, ha ki kell állnom magamért, az egyetemen is én üzleteltem a legkomolyabban a jegyzetekkel, ha kellett valakinek valami elsők között kerestek meg engem:D (Pedig HÖKös se voltam, ami azt illeti nálunk sokan utálták őket...:D)

De az átlag bulikat nem élvezem, maximum koncertekre járok el vagy beülünk valahova és nekem ez bőven elég.


Mivel nekem se árt, hogy kimozdítsanak és ne kelljen sokszor azon feszengenem, hogy többnyire én tartsam fenn a beszélgetést, így engem az extrovertáltak vonzanak, de legyen megbízható. Szóval volt olyan, akit azért hajtottam el, mert ismertem a legutóbbi 18 barátnőjét és nem akartam beállni akárhányadiknak a sorba...


De az az extrovertált ne legyen túl extrovertált..:D Nekem az nem baj, ha bulizik, csak legyenek meg a határok neki, csajozással kapcsolatban, meg hogy mit kéne egy kapcsolatban és mit nem. Egy volt barátom akit lehívtam egy hétvégére Balatonra, aztán a kövi beszélgetéskor casually megjegyezte, hogy lehívta még egy csomó haverját, akikkel az életben nem is találkoztam, és eszébe se jutott volna megkérdezni engem. Na az ott azért betett.

2015. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23/L
2015. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Olyasmi nekem is volt. Az történt, hogy 1 haverommal megbeszéltem 1 bulis talit és utolsó pillanatban bejelentette, hogy még több haverja is velünk tart. Na, ezt lemondtam. Akkor belementem volna, ha jó barátnőm és a számomra ismeretlen jó barátnői. Akkor is, ha a többiek sem ismerték volna egymást. Viszont így, hogy egy haveri társaság, köztük 1 sima haverom és én... Így semmi kedvem nem volt hozzá.
2015. máj. 30. 21:47
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a kedvem én abba még belementem volna, de 4esben lementünk volna közeli barátokkal Balatonra, erre lehívott edzőtársakat, akikkel soha a büdös életben nem találkoztam, de ez hagyján... Nem fértek volna el!:D Meg úgy mellesleg a világon semmi közünk nem volt a nyaralóhoz, távoli rokonok odaadták 3 napra, aztán egy csapat extrovertált részeg állat nem tudom mit művelt volna ott:D


Hát nem sokkal utána el is váltak az útjaink.

2015. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nekem sem kéne kapcsolatra egy olyan fiú, mint az exed. :D
2015. máj. 30. 22:11
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolok rá, hogy mindenki jó valamire, ha másra nem, hát ellenpéldának:D
2015. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!