Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon aljas dolog? 21N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon aljas dolog? 21N

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy már kb fél éve nem volt senkim, és most hirtelen több srác is elkezdett közeledni, így alakult, hogy tegnap randiztam az egyikükkel, ma egy másikkal, közben egy harmadik is írogat. De nyilván ezt nem közöltem Velük. Mindannyian tudják, hogy nem az a típus vagyok aki csak ugy beleszalad egy kapcsolatba, ennel fényében senkivel sem volt semmi, még egy csók sem, csak randi, séta, kis romantika, beszélgetés, közös program. Aljas dolog hogy párhuzamban több sráccal randizom es tudom jól, hogy mindegyikük csak arra vár, hogy rábólintsak?

Alapvetően nem tartom magam túl jó nőnek, inkább átlagos vagyok. És nagyon értékelem, hogy ők veszik a fáradtságot hogy megismerjenek és komolyak a szándékaik. Nem akarok kihasználni senkit sem, és Sosem voltam még ilyen helyzetben, ezért érdekel más higy gondolkodik erről és "Meddig mehetek el"? Szerintetek?


2015. máj. 31. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Elég csúnya dolog, hogy nem egy emberre szenteled a teljes figyelmedet, és hogy több vasat tartasz a tűzben.
2015. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

"Aljas dolog hogy párhuzamban több sráccal randizom es tudom jól, hogy mindegyikük csak arra vár, hogy rábólintsak?"


Nem kéne túlstresszelni ezt, egy-egy randi volt, nem pedig a boldogító igen kimondása.

2015. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az addig nem baj, amíg kötetlenül ismerkedsz több sráccal, de egyiknek sem ígérsz semmit. Viszont a randik és a romantikázás már egy kezdődő kapcsolat része, szerintem már eddig sem mehettél volna el.
2015. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Több randi volt mindegyikkel, lehet rosszul fogalmaztam. És mindegyikük tudtomra is adta, hogy mik a szándékaik.
2015. máj. 31. 20:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig mehetsz el, hogy választasz egyet, vagy egyet sem, minden más esetben nem csak nekik, hanem magadnak is hazudsz.
2015. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz is lenne megismerni őket, ha nem randiznál velük.


Viszont tényleg ne menj messzire egyikükkel se szerintem, amíg nem alakul ki, hogy ki tetszik a legjobban.

2015. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig így teljesen oké. Ha én kapós lennék a lányok körében, én is így csinálnám. Ez is olyan, mint egy állásinterjú és ha szerencsés vagy, akkor több jelentkezőből választhatod ki a számodra legmegfelelőbbet.


Viszont ha eljutnál a csókig, esetleg más, intimebb részig, akkor ott illik meghúzni a vonalat és választani. Mert onnantól már csak egy ribizli lennél.

2015. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmááár csak randi.

A randevúknak pont ez a lényegük. Ismerkedés, és annyival randizol ahánnyal akarsz, de amint komolyra fordul az egyikkel, rögvest meg kell szakítani a többi randikapcsolatot. Ennyi.

Ebben nincsen semmi rossz. Sőt ez a legjobb dolog, így nehezebben eshet meg, hogy beleszaladsz egy erőltetett kapcsolatba, mert ha őt nem kapod nyakon akkor lehet soha nem lesz más.

2015. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovább folytatod mindegyiket el fogod veszíteni. Manapság minden bokorban terem egy informatikus, és ha nagyon rád áll többet meg tud rólad mint szeretnéd. És ha egy pasi bedühödik, akkor a konkurenciának tuti szólni fog.

Ezt boritékolhatod.

2015. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-esnek nagyon igaza van,de nem kell ahhoz infósnak lenni.Saját tapasztalat.
2015. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!