Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a számotokra vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a számotokra vonzó kezdeményezés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy itt névtelenül milyen közeledés számít a nők szerint vonzónak.


1. Beszédbe elegyedtek valahol (buszmegálló, buszon, vonaton, vagy csak mondjuk megkérdez valamit, és elkezdtek beszélgetni), aztán meghív egy kávéra vagy egy kulturáltabb bárba beszélgetni, mert bejössz neki.

2. Csajozós dumával eléd áll, és megpróbál levenni a lábadról. Pl.: "Hiszel a szerelemben első látásra? Vagy megint el kell sétálnom előtted?"

3. Lekezelően odalép, megszólít mondjuk úgy, hogy "Szia csúfság!" és odalök félvállról valami kérdést meg elkéri a telefonszámodat, vagy ő megadja a facebook elérhetőségét.


Csak azért érdekel, mert én az első kategóriában nyomulok, de kevés sikerrel. Ismerősöm meg az utolsó (konkrétan az ő szövege a "Szia Csúfság.") és minden nap más nőt dug ezzel.

Nem kell félreérteni, nem kell az az élet, hogy mindig más. De egy rendes kapcsolat sem jön össze sehogy se, neki meg mondjuk volt hosszabb távú is.


Én a legutóbb beszélgettem egy lánnyal a vonaton (előtte még nem találkoztunk, de együtt utaztunk, és segítettem felvinni a vonatra és feltenni a tartóba a csomagját). Mivel szimpatikus volt a személyisége is, megkérdeztem tőle ezt: "Nagyon rendesnek és segítőkésznek tűnsz, így lenne egy kérdésem: Képzeld, a barátaim szerint alkalmatlan vagyok az elköteleződésre, mert félek tőle. Van kedved bebizonyítani, hogy tévednek?"

Erre az volt a válasz, hogy sajnos már 3 éve van pasija, de aranyos vagyok. (Lehet csak kifogás volt, de nem annak tűnt.)


Erről mi a véleményetek?


27/F



2015. jún. 1. 00:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy akivel ismerkedni akarsz, nem akar VELED, vagy csak úgy általában nem akar.
2015. jún. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Az elköteleződéses poén meg viccnek is rossz. Kb. semmit nem tudsz róla, de ezzel viccelsz... ez kicsit kétségbeesettnek hat.
2015. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kölcsönös szimpátia a legfontosabb, ha bejössz a csajnak és szingli, akkor majdnem mindegy a duma...

F

2015. jún. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen az 1.

Az ismerősöd "sikereire" meg ne irigykedj, szerinted ezzel a dumával milyen személyiségű nőt lehet felszedni?


Viszont a te ismerkedési szöveged is nagyon rossz. A nők stabil, kiegyensúlyozott férfira vágynak, nem anyáskodni szeretnének.


Az pedig mindig benne van a pakliban, hogy a kiszemelt nőnek van párkapcsolata, nem vagy az esete, stb., szóval ne a MENNYISÉGGEL mérd a sikert.

2015. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Pont ez az... egy percig nem irigykedem a srácra. Csak az a baj, hogy egyetemista (volt már doktorandusz is) csajokat szed össze ilyen dumával. Pedig én is azt hittem, hogy erre csak a buta libák repülnek rá egyből, de tévedtem.


Amúgy az említett esetbe a válaszában volt egy sajnos szó, amit nem tudtam mire vélni, meg hozzá is tette, hogy aranyos vagyok, ami felteszem nem annak a jele volt, hogy unszimpatikus lettem volna.


Ezt csak merítettem egy szövegből, de nem akartam csajozós dumát lökni, ezért kicsit átformáltam a saját ízlésem szerint.

Amúgy van, hogy szimplán annyit mondok a beszélgetés közben, hogy:

"Az igazat megvallva nagyon szimpatikus vagy, és megkérdezhetem, hogy lenne kedved valamikor meginni egy kávét vagy beülni valahova beszélgetni hosszabban? Mert meg szeretnélek ismerni!"

2015. jún. 1. 00:47
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen az első az, amivel célt lehet érni. Nem muszáj egyből meghívni valahova, elég a kapcsolattartás lehetőségét felvetni, telefonszámot (vagy e-mailt) elkérni, és úgy megbeszélni egy találkát.

A második kifejezetten buta ismerkedési mód, és inkább azoknak jön be, akik válogatás nélkül gyűjtik a pasitrófeákat, hogy elmondhassák, milyen népszerűek, a harmadik pedig még náluk is csak akkor jön be, ha nagyon jó pasi a haverod. Hosszú kapcsolatot viszont biztos nem tervez vele egyik lány sem..

De ez a vonatos dolog tényleg nagyon akaszkodónak tűnik:( Ismeretlenül is egyből párkapcsolatra célzol, mindemellett azt sugallod, hogy egyébként felesleges az időt rád vesztegetni, mert mindenki szerint párkapcsolatra képtelen egyed vagy. Szóval nem túl jó poén..

2015. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Az egyetemista/doktorandusz csajok sem feltétlen vannak otthon az élet minden területén, pasitéren lehetnek abszolút naivak. No meg lehet annyi eszük, hogy ne a szöveg érdekelje őket, hanem egyszerűen csak hagyják magukat felszedni egy éjszakára, mert ők is ugyanazt akarják, mint a haverod.
2015. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem gond, ha férfiként válaszolok.

Volt már nagyon sok alkalmi kapcsolatom, és akadtak komolyak is, és az összes nőt élőben szedtem fel, nem neten, szóval tudok neked szolgálni egy kis tapasztalattal.

Legtöbbször az 1-es taktikát alkalmaztam, és bejött.

A frappáns dumák is jók, csak amit felhoztál példának, az szörnyű. Ilyen "csajozós" dumáknál az egyediség a legfontosabb.

Nos, szerintem ha a 3-ast alkalmaztam volna, kaptam volna pár pofont. :)

2015. jún. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy meghazudtollak, kérdező, de nem akarom elhinni, hogy a hármas módszerrel minden nap felszed valakit.


8-asnak inkább hiszek.


Ha nekem szia csúfsággal köszönne akármilyen jóképű pasi, biztos elmennék onnan, mielőtt tovább aláz. Nálam talpraesettebb barátnőim lehet, hogy a busz alá löknék.

2015. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A legfontosabb, hogy keltsd fel az érdeklődést. A 3. duma nagyon gáz, csak ha iszonyat jóképű vagy nagydumás vagy akkor jön be.. A csajokat a kíváncsiság mozgatja, a lényeg, hogy tudd reptetni a dumáddal, bele illjél a világába, tudjon elképzelni benne. Na és mindezt a saját egyéniségeddel, ha nem vagy hiteles, akkor azt hamar leveszik. Szóval én az 1. vagy a 2. között választanék, attól függ, hogy milyen a helyzet..
2015. jún. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!