Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem rég lett vége kapcsolatomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég lett vége kapcsolatomnak és olyan rondának érzem magam, tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés

Azért nagyon nem kell oltani:D


[link]


2015. jún. 2. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy előnytelen fotó,de nem vagyok ronda szerintem. Kicsit próbálj formálni magadon pl.más ruházat, kicsi diéta, akár más haj.

Hidd el az segíteni fog önbizalom terén.

Ne fotózd magad alulról.

2015. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jól érzed ...De ha nem vagy elégedett magaddal akkor változtass magadon ennyi
2015. jún. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jobb?

2015. jún. 2. 18:39
 4/16 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda ha volt kapcsolatod! de 1 új frizura jobb lenne
2015. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Olyan kis esetlen vagy,és látszik hogy nincs önbizalmad :)
2015. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső számít... és ezt már tapasztalatból mondom!

Én is kicsit kövér voltam! Szakítottunk a volt barátnőmmel, lefogytam 12 kilót, odafigyeltem a kajámra, jártam sulyzós edzést végezni. Sikerült egy elfogadható, átlagnál izmosabb testet elérnem, mégsem kellek a nőknek hosszútávon, mert nem szeretem az "átlag ember" szórakozóhelyeit... Nem járok diszkóba, fesztiválokra, sem bárba, és ez mindig probléma! E miatt unalmasnak tartanak, mert nekem "átlag ember" számára unalmas dolgok a szórakoztatóak! Mozi, kirándulás/túrázás, bicajozás, múzeum, úszás stb...


Szóval ne foglalkozz a külsőddel, ha átlag emberként élsz, és van egy kis önbizalmad, akkor lesz majd csajod is!

2015. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

A kisugárzás a lényeg.

Egyébként nem vagy ronda, nekem tetszel. :)

2015. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a lányok kapnak ingyen önbizalomtréninget GYK-n.
2015. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy ronda, nincs veled semmi gond.
2015. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzem magam, bár lány vagyok. Egy éve lett vége, akkor nagyon rondának tartottam magam, de már valamennyivel jobban érzem magam. :) De amikor csúnyának éreztem magam, akkor is próbáltak közeledni felém, csak nem a megfelelő ember. :D

De szerintem nem vagy csúnya, sőt, kifejezetten szimpatikus vagy. :D Ha a belsőd is rendben van, akkor nincs okod tartani attól, hogy egyedül maradsz sokáig. :D

2015. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!