Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin el szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin el szoktátok titkolni mekkora vagyonotok van, milyen ingatlannal-kocsival rendelkeztek í?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mit eltitkolnom. Bitch please..
2015. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit titkoljak rajta, hogy budán élek egy 300nm es házban, és 3 garázsom van, amiben a luxusautóim állnak.

Ha hazaviszem úgyis látja, fölösleges mellébeszélni.

2015. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Aki erről kérdez, azt anyagiasnak tartom és nem randizom többet vele.


L20

2015. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit titkolnom. Kis lakás,régi kocsi,100 éves nyaraló. :(
2015. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális beszélgetés közben úgyis szóbajön, hogy ki hol lakik, és kiderül egyedül-e,vagy társbérlőkkel,szülőkkel bármi.

Akár egyedül,akár lakótárssal,szülőkkel él az ember,lehet vagyonos és csóró is. Szerintem idővel derül ki. Sok iphone6-os csajnak és pasinak csak 2 pulóver otthon az összvagyona,szóval a külsőséségekre ne alapozz .:)

2015. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kocsival megyek a randira és kiderülne hogy burkoló/festő/asztalos stb tuti elmondom neki hol fogja a következő kávéját inni...

heh...ilyen kérdéseket. ...

2015. jún. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szeretek kocsikról beszélgetni, nézett már anyagiasnak pasi amiatt, hogy rákérdeztem (egyből pénzéhes-nek nevezett, hát kösz). Pedig igazából jobban álltam mint ő. De kell a francnak ilyen paranoiás ember. Nekem sose derogált buszozni, mikor meg megvettem a kocsim azzal menni az aktuális páromért, ők se csináltak sose nemi kérdést a keresetből.

Nyilván nem a bankszámlámról fogok beszélni egy randin, de hobbi, utazás szabadidő úgyis feljön abból sok mindent le lehet vonni.

2015. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én muszájból elszoktam kerülni ezt a témát. Nem akarom, hogy a pénzem miatt kedveljenek. Ha valahogy mégis előkerül ez a téma valami kis vicces átkötéssel azonnal elterelek a témáról.

Sajnos ez a téma számomra csak nehezíti a párkeresést... Nagyon nem szeretem az anyagias nőket, akik csak megjátszák magukat a vagyon reményében...

2015. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még a másodikon sem. Kerülöm a témát. Viszont aki megkérdezi a fizumat, még a munkahelyi fiúk is, azoknak nem mondom meg, semmi közük hozzá. Én se kérdezek rá, hogy mekkora vagyona van a srácnak.
2015. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!