Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nektek bejön valaki társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek bejön valaki társkeresőről, nem függesztitek fel a tovább keresgélést addig amíg el nem válik, hogy a kiszemelttel hogy alakul?

Figyelt kérdés

Legalábbis én nőként mindig azt csináltam, ha találkoztam valakivel, akivel úgy tűnt kölcsönös a szimpátia és alakulhat valami, addig nem léptem fel az oldalra, nem levelezgettem mással. Most kissé zavar, hogy az illető, aki szintén nagyon lelkesnek mutatta magát, engem nem keres, de online ezen a szaron.

Pedig beszéltünk a randi óta és elkezdtük szervezni egy második találkozót, de azt sem pontosítottuk.


Vagy ha sokat utalt rá, hogy vonzónak talál, az talán azt takarja, hogy könnyű kapcsolatot keres, legalábbis olyasvalakit, akinél gyorsan célba ér?


Tudom, hogy egy vacak találkozó után nem kellene beleélnem magam semmibe, de mégis olyan csalódott vagyok.:(


2015. jún. 4. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy csinálja. Én is úgy, ahogy te; viszont volt már olyan barátnőm aki több srác közül választott ki engem. Természetes, hogy csalódott vagy; majd hozzászoksz a netes párkereséshez is.
2015. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. kérdésre válaszolva: nem.

1 találkozás semmi...


L20

2015. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha adódna valaki akivel érdemes foglalkozni és találkoztunk is és ő kell nekem akkor vele foglalkozom a többi nem érdekel.

de mondjuk a pasik örülnek ha akad nő egyáltalán aki tlaálkozna velünk.

2015. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig párhuzamosan több emberrel ismerkedtem, és a párom is. Amikor hosszas levelezgetés és néhány randi után elcsattant az első csók, az volt a stop-tábla. Töröltük magunkat mindenhonnan.

Egy randi alapján ne éld bele magad semmibe, valószínűleg másokkal is tart fenn kapcsolatot akár már korábbról is, mint veled, talán találkozgatnak is.. Neked is van rá lehetőséged. Ha alakulni kezd köztetek valami, akkor jogos elvárás, hogy a többieket építse le.

2015. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A különbség annyi, hogy neten látod, a valóságban meg nem feltétlen látod, de amíg ismerkedős szakban vagytok, nincs elkötelezve feléd és te sem felé.

Ez persze nem zárja ki azt sem, hogy skalpvadász, de ennyitől még akár rendes fazon is lehet.

Amíg nincs semmi, ne éld bele magad.

A net azért másabb, mint a valós ismeretség, mert ott nem lehet szerelembe esni, ahhoz kell sok-sok valós találkozás.

Viszont ha már 1x találkoztatok, és nem akkora a lelkesedése, mint előtte, akkor kisebb az esélye, hogy kedvezően alakulnak a dolgok.

2015. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem adatik meg a válogatás lehetősége. 6 év társkeresőzés alatt kb 10 ember volt aki válaszra méltatott. Pedig nem a farkamat mutogattam nekik kezdésképp. Egyedi levelek 100ai mentek a kukába olvasatlanul.
2015. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtató. Köszönöm a válaszokat!


Egyébként én is mindig úgy voltam vele, hogy egy találkozás semmi, de ha szimpi az illető és jól elbeszélgetünk, ráadásul nyomja is a sódert, hogy hú, de örül, meg majd ezt is kipróbáljuk együtt, meg amazt is, meg ide megyünk, oda megyünk. Akkor úgy azt hittem (magamból kiindulva), hogy valahol "alap", hogy nem ismerkedik párhuzamosan, hogy na, melyik jön be hamarabb.

De megpróbálom ezt átértékelni és kivárom, hogy majd mi lesz..

Amúgy igazad lehet 5-ös válaszoló, hogy csak az zavar, hogy a valós ismerkedéssel ellenben itt tudomásomra jut ha ő még nézelődik.

2015. jún. 5. 09:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó ez a kérdés, én csak nemrég csatlakoztam ilyen oldalra. Szerintem addig amíg nem egyértelmű, hogy ő az a bizonyos ember akire most vágysz addig felesleges mélyen beleélni magad. Lehet, hogy tetszettél neki de valami mégse jó. Én csak olyanokkal levelezek akik szimpatikusak és normálisan le tudnak írni egy mondatot, de szerintem kell egy pár találka , hogy ténylegesen azt lehessen mondani ismerkedünk.


Az, hogy arra utal vonzó vagy, hát szerintem el se ment volna ha nem talál annak, egy okosabb skalpvadász is udvarol mielőtt cselekszik :) Nincs semmi baj ha csalódott vagy, mert megtetszett, de ha annyira nem keres akkor nem akar eléggé, arra meg szerintem te sem vágysz.

2015. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Akkor úgy azt hittem (magamból kiindulva), hogy valahol "alap", hogy nem ismerkedik párhuzamosan, hogy na, melyik jön be hamarabb."

Szerintem ezt ne így fogd fel, nem feltétlen skalpvadász, aki több emberrel ismerkedik. Amit te írsz, az olyan, mintha csak lefektetni akarná az elsőt, aki hajlandó vele ágyba menni. Valódi párra találni viszont nehéz, néhány randi kell hozzá, hogy kiderüljön mindkettőtök értékrendje és személyisége, és tényleg ritka a nagy egymásra találás. Az, hogy sokmindent tervezgettek együtt, azt jelenti, próbál minél hamarabb megismerni. Ha úgy gondolja, te vagy az, akivel működhetne a kapcsolat, nem fog másokat szédíteni, még ha egy másikról derül ki ez, meg fogod tudni rövid időn belül (ha korrekt emberről van szó). A párhuzamosságot ne úgy vedd, több párkapcsolatot futtat egymás mellett, és amelyik gyorsabban halad, azt tartja meg. Nagyok kicsi az esélye, hogy akár egy párkapcsolat is kialakuljon, annak pedig elhanyagolhat az esélye, hogy egyszerre kettőről is kiderüljön, mindkettő tökéletes társ lenne. Ha a randit elkezdte szervezni, akkor te is rákérdezhetsz, hogy állnak a részletek. A hozzáállásából kiderülhet egysmás, ha csappant a lelkesedése, akkor csak le akart nyűgözni az elsőn, a véleményét rólad pedig csak azután alakította ki, hogy elváltatok.

2015. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha állást keresel, önéletrajzot sem csak egy munkahelyre adsz be egyszerre.
2015. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!