Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Ha ti valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Ha ti valakivel összejöttök, akkor automatikusan érzitek mások iránt a szeretetet (esetleg szeremet), vagy később alakul ki?

Figyelt kérdés

Úgy értem hallottam már olyanról, hogy első randin már megvolt a csók is és már össze is jöttek. Ilyenkor már képes az egyik szeretni a másikat?

Nálam max. vonzalom alakulna ki ennyi idő alatt, mert mégis csak szinte idegen a másik fél.



2015. máj. 11. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy randi után senkivel nem jönnék össze, maximum ha van már régebb óta is ismerem a másikat. Általában csak olyan emberrel jövök össze, akit már szeretek is.
2015. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első randi max vonzalom alakul ki, kedvelem de még nem ismerem azaz nem szeretem
2015. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb. 50 randin túl voltam különböző pasikkal és soha nem jöttem velük össze azonnal (a legtöbbel később se). Aztán egyszer megláttam a mostani barátomat (névről és arcról ismertem, de addig nem figyeltem fel rá). Na vele valahogy első randin megtörtént minden, olyan őrült vonzalom volt (pedig azelőtt még a csóktól is rettegtem másoknál). Utána nem tudtam eldönteni mit érzek, nem tudtam egyáltalán gondolkodni. 1-2 hét alatt eldőlt, hogy ragaszkodunk egymáshoz és onnantól már tudatosult, hogy szerelem. Évek óta együtt vagyunk, szóval van ilyen is... hogy nagyon hamar jönnek az érzelmek és megmarad.
2015. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában kell éreznem valamiféle "kedvelem őt" dolgot, hogy egyáltalán randira invitáljam. Össze meg csak olyannal jönnék akiben megbízom és szeretem.
2015. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az "összejövés" pillanatában már éreztétek?
2015. máj. 11. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy van, hogy megbeszéljük, hogy együtt járunk és már szerelmes vagyok. Ehhez idő kell
2015. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összejövés pillanatában a számomra legkönnyebben érthető és definiálható érzés az öröm volt. A többin abban a néhány percben nem kezdtem el filozófálgatni. Jött magától és tudatosultak aztán.
2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!