Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az első randin elvárás a csók?

Figyelt kérdés

Ha nem csókol meg az első találkozón a srác, akkor azt hallom, hogy biztos nem is tetszettem neki igazán, ha megcsókol, akkor meg azt, hogy első randin ez sok egy kicsit...


Most akkor mi az igazság fiúk?


2015. jún. 8. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy mi lesz az első randin azt nektek kell eldönteni nem nekünk van aki lefexik az első randin és együtt vannak 2 éve
2015. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga tudja. Nincs szabvány, ahogy jól esik. Az hogy nem csókol meg jelenthet sok mindent, hogy fél, hogy nem biztos benne mit érez, hogy tőled várja hogy megtedd az első lépést, és persze azt is hogy nem tetszel neki. De az derül ki a leghamarabb, mert akkor nem lesz több találkozás.
2015. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindent megteszek az első randis csókért, nem csak úgy elvárom a semmiből. Először elmegyünk sétálnui egy órára, va1gy leülni egy parkba vagy a folyópartra beszélgetni. Onnan átmegyünk egy beülős helyre, ahol egymás mellé ülünk közvetlenül hogy összeérjünk. Alkoholos italt iszunk mindenképpen. Egyre többször érek hozzá finoman beszélgetés közben. Később átkarolom. Olyanu játékokat játszom vele, amiknek az alapja egyértelműen az intimitás és az egymáshoz érés (pl tenyérjóslás).


Na, ha ezek után az első randin nem hagyja hogy megcsókoljam, akkor nem kedvel igazán, nem érdeklődik irántam.


10-ből 7 lánnyal már az első randin szoktam csókolózni.


21/F

2015. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha csak fél méterre állnék/ülnék tőled mint egy fa-.sz egész randin, aztán hirtelen rádmozdulnék a semmiből, megérteném ha nemet mondanál. De ha a fentieket követem akkor nem.
2015. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Ha első randin nincs csók, akkor valószínűleg már nem is lesz soha.
2015. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 5-ös jól leírta. Eddig 6 lánnyal szexeltem az életben és közülük 2 volt tartós (lega1lább fél éves) barátnőm is.


Mindegyiküket megcsókoltam már az első randin.

2015. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csókolózom vadidegennel első randin. Ha ezt a lány nem tudja elfogadni, akkor nem egymást keressük.


26F

2015. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!