Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha két fiú közül kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két fiú közül kellene választanom, mi fér még bele az ismerkedésbe velük? Csók, szex tabu, vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem, addig, amíg ketten vannak. Aztán döntök és utána jöhet a többi.
2015. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem, el kell döntened, hogy valójában mit és kit akarsz.

Én követtem el egy hibát ilyesmiben, lehetetlenül rossz volt, te ne tedd!

2015. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy neked mi fér bele, azt nem tudom. :-)

Nekem ezek, amiket írtál, az ismerkedés elején tabu. Ha már bármelyik megtörténik, az azt jelenti nálam, hogy minden más jelölt kiesett, és választottam.

2015. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már a randinak is annak kéne lennie. Nem tudom, te mit szólnál, ha randiznál valakivel, aki előtte 1-2 órával egy másik lánnyal volt.
2015. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!