Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy 45 éves férfi szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 45 éves férfi szexkapcsolatot szeretne, de nem tudja még, hogy a lány szűz és kiderülne, ez eltántorítaná? Idősebb férfiak, ti ezzel hogy vagytok? Zavarna titeket? 22/L

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 15:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Te voltál az, aki "durrogot", úgyogy szállj magadba és vegyél vissza az alpári stílusodból, nem vagyok több kommentedre kíváncsi.
2015. jún. 8. 15:51
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
7: 45 éves az középkorú. Öregember az úgy 75-80 feletti, egyéni fizikai-szellemi állapottól függően. Több 70-en felüli sporttársam van, aki állóképesség tekintetében nemcsak engem de a huszonéveseket is lazán lenyomja. Azt én értem, hogy egy kamasznak a 22 éves is öregember, de ez a rovat 18 éve felülieknek van fenntartva :)
2015. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy 45 éves férfi örülhet,ha valaki még le akar feküdni vele,biztos be fogja érni egy túlkoros szűzzel is.
2015. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
22 évesen mióta túlkoros valaki te agyhalott??
2015. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Örülne neki. De mindkét félnek örömet okozó szexkapcsolat úgy is lehet, hogy a szüzesség is megmarad. Azt jobb szerelemből elveszíteni... De ha neki akarod ajándékozni, biztosan örülni fog, és az sem elhanyagolható, hogy sokkal türelmesebb lesz hozzád, mint egy korodbeli srác, már nem hajtja úgy a vére.
2015. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Inkább türelmesen bevezetném a dolgokba. Hadd legyen minél jobb neki az első alkalom. Ha pedig szeretne másodikat, akkor legalább tudom, hogy jó volt neki:) 36F
2016. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

- A kérdés feltevése óta gondolom már megoldódott a dolog!

- Nem tántorítana el! Voltam már, és ha úgy alakul akkor szívesen leszek máskor is tanító bácsi!

2017. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!