Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés nélkül lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés nélkül lehet valahogy barátnőt szerezni, van erre valami más alternatív technika?

Figyelt kérdés
Nem vagyok oda az ismerkedésekért, de szeretném ha lenne párom és kiszeretném hagyni ezeket az ismerkedési sablonokat, valahogy lehetséges ez? Nagyon megköszönném, a segítségeiteket.
2015. jún. 8. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2015. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre én is így látom. :(
2015. jún. 8. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
De hogy akarsz párt, ha előtte meg sem ismered?
2015. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom. De nekem biztos nem kellene olyan pár akit nem is ismerek.
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lefizethetsz valakit..ilyen biztos van. Viszont ehhez sok sok pénz kell. Ha ez nincs, akkor bizony ismerkedni kell, máshogy nem megy.
2015. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felületesnek érzem a kezdeti ismerkedéseket engem untatnak az ilyen suli, hobbi, ambíciók féle kezdeti dolgok, meghogy adjam el magam mint holmi tárgy lennék.
2015. jún. 8. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem lesz barátnőd, kész. Ez már csak a te bajod.
2015. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elég gáz, ha nem érdekel és untat, hogy mik a partnered ambíciói, a hobbija, a neki az életben fontos dolgok.
2015. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyél eget a neten.
2015. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megkéred haverod hogy nővé operálja magát
2015. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!