Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek az első találkozásunkkor, van valami, amire nagyon figyeljek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg egy lányt neten, most fogok először találkozni vele és nagyon örülnék, ha komoly lenne, rajtam nem múlik, de ő még bizonytalan. Azt mondja, hogy szerelem nélkül nem biztos. Én sem vagyok szerelmes, de nekem nem kell szerelem, anélkül is tudok szeretni nagyon.


Van valami, amire esetleg oda tudnék figyelni? Jó lenne, ha érdekelném őt nagyon komolyan. Felvegyek esetleg egy viselkedési formát vagy csak szimplán ami jön az jön?


Kép és beszélgetés alapján szimpatikusak vagyunk, én már biztos vagyok a dologban, de ő nem... Most várjak csodát, hogy első találkozásunkkor húde belémszeret vagy én nem tudom? Normális, komoly embernek mondanám magam, csak azért jó lenne már tudni, hogy lesz-e belőle valami, idegesít kicsit, mert én tényleg komolyan gondolom.



2015. jún. 9. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
add önmagadat! majd alakul valahogy
2015. jún. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És igazából elhívtam 1-2 hétre nyaralni is ezt a lányt... Azt mondta, hogy ő nem szokott menni. És mondta, hogy szívesen eljönne. De ez attól is függ, hogy sikerül ez a találkozás. Mert utána már én rögtön nyaralok is, kérdés az, hogy egyedül vagy kettesben.

És én nagyon szeretetteljes ember vagyok, de lehet nem kéne ennyit aggódnom, a sok aggódástól lehet nyeregben érezheti magát. És az a tapasztalatom a nőkkel, hogy utolsó pillanatban mondják azt, hogy bocs de nem. Szóval lehet kicsit szőrösebb szívűnek kellene lennem, mert túlságosan odaadó vagyok.

2015. jún. 9. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az első találkozáson kicsi rá az esély, hogy beléd fog szeretni. Én minden esetre nem erőltetnék rá semmit, megpróbálnám elérni, hogy jól érezze magát, és legyen kedve máskor is találkozni velem. Amúgy nem sokat írtál. Kb. hány évesek vagytok, mit értesz komoly kapcsolat alatt? Amúgy én nem vennék fel viselkedésmintát, ha komoly, több éves kapcsolatot szeretnél (arra gondoltál ugye?), akkor nehéz és fölösleges lesz végig megjátszani magad, jobb, ha most derül ki, hogy tényleg nem illetek össze (maximum sokkal udvariasabb lennék, és inkább a jó tulajdonságaimat hangsúlyoznám (nem szóban!!!)). Az is sokat számít szerintem egy lánynál, hogy ténylegesen ismered őt és vele szeretnél járni (mármint tényleg azt gondolod, hogy annyi sminket használ amennyit kell, azt szereted, ha pont annyit beszél a barátnőd, mint ő, ha pont annyira sportosan öltözködik, pont annyira rendet tart, általad elfogadható jövőbeli tervei vannak). Az nagyon zavaró, ha a partnered valaki mást vetít ki rád, és neki mondja, hogy szereti/kedveli/tiszteli nem neked, ha el tudod érni, hogy úgy érezze, hogy tényleg ő a fontos és nem valaki más, akkor az már fél siker, a komoly kapcsolatoknál.
2015. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 19, a lány 17 éves. Nekem eddig csak komoly kapcsolatom volt, több éves. Én bevallom, ha megszeretek valakit, márpedig őt úgy érzem megszerettem, akkor nem akarom elveszíteni, nagyon ragaszkodó típus vagyok. Vannak olyan dolgok, amiket nehezen tudok elfogadni vele kapcsolatban és amiben mások vagyunk, de úgy gondolom tökéletesen összeillő emberek nincsenek a világon és elnéző vagyok, csak annyit szeretnék, hogy mellettem legyen, szeressen, jól érezzük magunkat, eléggé szeretetéhes vagyok.

Igazából ő még eléggé kis fiatal, ami megnyilvánul abban, hogy egy sztárt fanol, mindent tud róla... Igaz, ez idegesít valamilyen szinten, de elfogadom, annak tudom be, hogy még fiatal.

2015. jún. 9. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Add onmagad, de az ne latszodjon rajtad, hogy ennyire szeretned megkapni ok. Az eleg rossz huzas volt, hogy elhivtad nyaralni. Ez a tapadas nem szimpatikus. En legalabbis annal a kerdesnel le is koptattalak volna. Azt gondoltam volna, hogy vagy nem vagy normalis, vagy ennyire gorcsosen a szexre mesz.
2015. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pár hónapja beszélgetünk, tudja, hogy nem vagyok perverz, meg is mondtam neki, hogy nem várok el tőle semmit, csak érezzük jól magunkat, rossz lenne nekem egyedül. Bízunk egymásban. Igen, tényleg ritka, aki eljönne pár hónap netes beszélgetés és egy tali után, aki ilyen bevállalós lenne. Vagy az ucsó pillanatban mondja majd vissza, amilyen komolytalan a legtöbb lány. Fura, de én fiú létemre szintén határozott, bevállalós, komolyan gondolkodó vagyok, én biztos mennék, ha egy lány elhívna.
2015. jún. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!